Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek anyukámnak a...

Mit készítsek anyukámnak a 48. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
először is: hány éves vagy?
2011. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14l
2011. nov. 13. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem készítsd neki házilag egy gyümölcsös tortát (kell hozzá egy tésztalap, zselatin por, egy üveg meggy, vagy banán, és egy vanília puding por /ehhez még 5 kanál cukor meg fél liter tej/).

Az én anyum és nagyon örült neki, amikor legelőször csináltam neki születésnapjára sütit. Felejthetetlen volt, jobban örült neki, mint a többezredik tusfürdőcsomagnak meg bonbonnak.

Ez egy könnyű süti, fél óra alatt össze lehet dobni. A gyümölcsökből kirakhatod alá, hogy 48.

20/l

2011. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

a gyümölcstorta tök jó.

amúgy én tavaly ilyet csináltam, megvolt a sikere:

[link]

2011. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Írj egy pár versszakos verset róla. Belefűzve esetleg néhány kedves sztorit a családról. Ezt jó lesz majd elővenni a későbbiekben is.

Ha még ezt esetleg egy ismert pl. népdal dallamára el is énekled vagy éneklitek csoportosan, biztos a siker. :-)


A süti is jó ötlet.


De ha bemész egy kreatív boltba, ott sok olyan ötletet kapsz, amit kézzel el is tudsz készíteni. (pl. fából, kartonból képkeret, gipszből is lehet. Fa kulcstartó, ami készen kapható, csak le kell festeni.) stb.

2011. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!