Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mondanátok azt a...

Férfiak! Mondanátok azt a párotoknak, hogy "szeretlek", ha nem úgy éreznétek valójában?

Figyelt kérdés

...vagy ha titokban más nőre vágytok?


Másfél éve vagyunk együtt,de úgy érzem a párom még nem tette túl magát az előző kapcsolatán és az exe után sóvárog.Nekem meg szinte naponta mondja,hogy szeretlek..

Lehetséges ilyen vagy csak képzelődöm???


2011. nov. 21. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mondogatta már pasi azért, hogy "Szeretlek", mert magát akarta meggyőzni, hogy szerelmes belém. Persze nem sokáig működött a dolog, visszahúzta a szíve az exéhez. Azért mi másfél évet nem voltunk együtt, csak nagyjából három hónapot.
2011. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat remelem,csak kepzelödesz!De amugy lehetseges,tapasztalatbol mondom!22/F
2011. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan pasim,a ki nap mint nap mondta, hogy szeret, hogy én vaygok a legfontosabb neki, hogy soha nem szeretett senkit ennyire. Közben meg lazán megcsalt az exével és még fűzte is az agyát. 2szer szakított velem miatta.

Szóval lehetséges.

2011. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

:((

nagyon szomorúan olvasom a válaszaitokat...De köszönöm!

Az a legszomorúbb,hogy épp tervezzük az összeköltözést,a közös jövőt...de így végképp nem tudom,mit tegyek.

2011. nov. 21. 22:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Simán. Én is jártam már így. Közben meg a kedves fiú más lányokat kísérgetett haza és másra vágyakozott, de én tegyek meg érte mindent mert ő "szeret". Aztán majdnem megcsalt, de nem tette mert szeret. De ha én szakítani akarok, akkor nincs értelme az egésznek:/ Szóval igen, mondhatja. De ezt más jelekből is lehet látni, ha nem igaz (gondolom).
2011. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne a szavakat halld, habnem a pillantást és a hangsúlyt figyeld. Az többet elárul mint az hogy "szeretlek". Azért gondolom 1.5 év alatt kiismerted már ennyire. Ha össze akar veled költözni, akkor gondolom komolyan gondolja és tervezi is veled. Beszéld meg vele. Kérdezz rá szerintem. Nem minden esetben van ez így, ez csak LEHET így.
2011. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetséges,exem féléven keresztül csalt a legjobb barátnőmmel,unokatesómmal is lefeküdt,miközben én tartottam el szinte,próbáltam teperni a kapcsolatunkért,aztán rájöttem pár dologra,és elkezdtem nyomozni, és barátnőm fel ajánlotta segít kideríteni kivel csal engem,miközben vele csalt,volt pofája.Vannak ilyen emberek sajnsos akik csak pótléknak hézagtöltőknek használják a másikat,akik nem merik felvállni,hogy b-zd meg nem szeretlek,hagyjuk abba,inkább csalnak,aláznak kifacsarnak.De ez régi történt fiatalka voltam és az otthoni gondok miatt(családon belüli erőszak)kétségbesetten tartozni akartam valakihez,szeretre vágytam,ráb*sztam,csöbörből a vödörbe léptem,szakitottam,kiléptem ebből a fosból,azóta 10 éve élek boldogan egy férfi oldalán.

Igen simán kilehet mondani a szeretet szót üres szóként,hazudva a másik szemébe,de remélem te csak beképzeled ezt,sajnos nagyon rossz rájönni hogy a másik nem szeret minket.

29N

2011. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 .:Laci:. ***** válasza:

igen van...én is voltam már így a jelenlegi kapcsolatomban és sztem a párom is...


egy rosszabb időszakon mentünk keresztül mikor én így éreztem, vagyis nem így éreztem csak más érzések erősebbek voltak a szerelemnél...

őt viszont nem tudom mért érzett így, és már nem is akarom megtudni, sok mindent meg akartam tudni, meg akartam tudni a miérteket de csak bonyolultabb lett minden mikor már tudtam, úgyhogy inkább maradok hülye ezekben a dolgokban mert igaz a mondás, amit nem tudok az nem fáj...de az őszinteség is csodákra képes :)

2011. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta az exem, pedig aztán mint kiderült, soha egy percig nem volt belém igazából szerelmes, csak nagyon szeretett... Végülis ha úgy vesszük, elvileg nem hazudott, mert szeretett nagyon engem emberileg, de nem igazi szerelemmel.
2011. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amit még tanácsolnék, hogy ezt mindenképpen tisztázd, kit is szeret igazán, mert én biztos nem pazarolnál az időmet olyan pasira, aki még mindig az exéhez húz. Ha pedig másfél év alatt nem szeretett beléd, már nem fog, ebben ne reménykedj.
2011. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!