Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor mondjátok naponta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor mondjátok naponta a párotoknak, hogy Szeretlek?

Figyelt kérdés
Barátom régen sokszor mondta egy nap,de kb 1 hete nem olyan sokszor mondja.. Naponta 5-6×. jóó ez így hülyén hangzik,de olyan fura hogy régebben nagyon sokszor,nem is tudnám megmondani hányszor mondta egy nap nekem ,most meg olyan kevésnek tűnik ez az 5-6:/ Azt mondta,hogy unja olyan sokszor mondani,mikor ugyis érzem h szeret meg minden.Ti sokszor szoktátok mondani egy nap?:)
2011. máj. 18. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
1,5 éve vagyunk együtt és igen, sokszor mondjuk egymásnak, naponta többször is a mai napig. Nekem is hiányozna, és neki is.
2011. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

szinte soha

mert ő azért nem mondja mert én sem, én meg azért, mert ő sem

néha felhozom témába, de mindig kilyukadunk ebbe az ördögi körbe

2011. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

3,5 éve vagyunk együtt, de a mai napig sokszor mondjuk egymásnak. Kb napi 5-6szor beszélünk telefonon, mindig azzal köszönünk el, de van, hogy többször is mondjuk beszélgetés közben. Ha együtt vagyunk, akkor is többször elhangzik. Mindkettőnknek jól esik mondani :)

20/L

2011. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindennap egyszer.Ez pont elég,mert amit sokat használsz az egy idő után közhelyessé válik és már nem úgy mondod,mint az elején.Biztosítjuk a másikat a szerelmünkről,de nem kell éjjel-nappal ezt bizonygatni.Ha mindezt olyan tettek követik,amiből érzed is,hogy szeretnek,nem csak a fülednek kedveskednek,akkor harmónikus lehet a párkapcsolatod.
2011. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nagyon sokszor és mindig ugyanolyan jól esik kimondani és hallani. Nem válik elcsépeltté, közhelyessé. De nem vagyunk egyformák, attól, hogy a barátod kevesebbszer mondja, nem jelenti feltétlenül, hogy kevésbé szeret.
2011. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi nagyon sokszor.
2011. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt és igen! Rengetegszer mondjuk de jól esik a másiktol hallani még ennyi idö után is :D Nem tudom miért de boldogabb lesz tőle a napom :D remélem minden rendben van veletek:)
2011. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi is évek óta vagyunk együt,elején nem annyira,középtájon igen,de most már nem mondogatjuk,már megszoktuk egymást
2011. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi lassan egy éve leszünk együtt a párommal, és mindig este beszélünk, mikor már hazaért melóból.. mindig így köszönünk el. ha együtt vagyunk, akkor többször mondjuk, ez természetes.
2011. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a "szia" helyett azért én nem használnám a "szeretlek"-et

csak úgy írtam

2011. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!