Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után és hogyan mondtátok először a párotoknak, hogy "szeretlek"? És hogyan reagált rá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

2hét.. És örült neki. :D

17/F

2009. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a párom akkor mondta, mikor még együtt se voltunk :D

én olyan másfél hónap után mondtam neki :)

és örült neki :)

2009. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én másfél év után...az Első szeretkezésünk után! gyönyörű volt...Jó mondjuk én lány vagyok. De ő már 5 hónap után mondta nekem. És én csak annyit válaszoltam h én is téged!... SZERETLEK--> ezt a szót nem szabad elcsépelni! mikor kimondod akkor igazán kell érezni. szívből!

20/L

2009. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én körülbelül egy hónap után mondtam,egyenesen a szemébe nézve,és nagyon örült neki,sugárzott belőle a boldogság. Mondtam neki korábban is,de elég félős fiú vagyok,ő kezdeményezett is,mikor először találkoztam vele úgy nem tudtam mit mondani,vagy 2-3 másodpercnél tovább a szemébe nézni. Mostmár minden rendben van :D
2009. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

18.20.

Az előző barátomnak én is szeretkezés után mondtam először. Eurórikus állapotban kicsúszott. Nem akartam mondani, de jött.

2009. dec. 12. 19:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan tapasztalata valakinek, hogy a másik nem örült neki?
2009. dec. 12. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam, mikor összejöttünk. Nem hiszem, hogy örült, mert azt mondta, hogy meggondolatlan vagyok.

18F:)


Majd ha látja, hogy ezt ideírtam, szerintem ki fogja fejteni, hogy miért:D

2009. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
januarban lesz 2 eve,hogy együtt vagyunk,1 eve hazasodtunk,de en meg sosem mondtam neki,nemtudom,meg mennyi idö tellik el...ö viszont mondja nekem,mar többször is.
2009. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

17.57

És miért nem mondtad még? Nem olyan vagy aki mondja, nem érzed hogy mondanod kéne, nem tudod mondani.

Még én sem mondtam a mostani páromnak, pedig nagyon nagyon, amikor nézem, csak az jár a fejemben, hogy "ha tudnád mennyire szeretlek", és úgy mondanám, de félek a reakciójától.

2009. dec. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!