Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki én, vagy várjam...

Írjak neki én, vagy várjam meg amíg ő jelez, hogy kiköltözik külföldre?

Figyelt kérdés

Egyik közösségi oldalon a kezdőlapon láttam, h a nagynéném kiírta, h kiköltözik külföldre több évre. Na most az a kérdésem, h én érdeklődjek, h mikor, kivel, miért, lesz e munkája kint stb... vagy várjam meg amíg ő szól?

Az előzménye a dolognak az , h már évek óta maximum azért ír rám, h felköszöntsön, de sose mondja, h találkozzunk, míg én egy csomószor ráérnék és szívesen találkoznék vele. Utoljára is én kérdeztem, h találkozunk e és akkor minden rendbe volt, mondtam neki, h gyakrabban is találkozhatnák, de hát ő sosem ír v. hív. Mindig én érdeklődjek felőle, v várjam meg, h egyáltalán szólni fog e a kiköltözésről? Egyébként sose nézem az adatlapot meg a kezdőlapot is nagy ritkán, csak az üzeneteket, tehát azt nem tudhatja, h láttam ezt a kiírását. De basszus ha én kiköltöznék külföldre előbb a családtagjaimnak mondanám és nem az lenne az első, h kiírjam egy közösségi oldalra. Vagy én gondolom ezt rosszul?


2011. nov. 22. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar veled/veletek foglalkozni, elvégre az, hogy véletlen rokonok vagytok még nem jelenti, hogy közelebbi kapcsolatban kell lennetek. Az eddigekböl si az derült ki, hogy nem nagyon tartja a kapcsolatot, akkor meg minek kellene nektek beszámolni olyasmiröl, ami szerinte nem tartozik rátok.
2011. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én sem vágom mi ez a facebookon mert csomó ismim kiírja hogy elköltözik külföldre xy hónapra szerintem ez valami kamu vagy mi egyébként szégyellheti magát a nagynénét hogy ennyire sz@rik a fejedre!ne írj rá!ha ilyen akkor hagyd szomorú de nekem is vannak ilyen rokonaim elég gáz!
2011. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ezek facebookon ilyen körleveles valamik megint hogy írja ki állapotnak..ezek csak hülyeségek,nem megy sehova.nehogy komolyan vedd!:)
2011. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem kamu, mert írtak is alá és visszaírt, hogy "küldtem üzit, h sikerül kijutnom" Nagyon meg vagyok sértődve, h a saját rokonjának meg nem ír. Ráadásul nem vagyunk rossz kapcsolatban, csak ritkán találkozunk és akkor is én írok, h ráér e meg, h mikor, hol talizzunk...
2011. nov. 22. 16:27
 5/15 A kérdező kommentje:
30 elmúlt, van gyere és a barátja pénzes, tehát el tudom képzelni, h kimennek
2011. nov. 22. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D Ez megint egy ilyen női baromság.... senki nem költözik sehova, a nagynénéd sem, nyugi... XD XD
2011. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
*gyereke
2011. nov. 22. 16:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom, hogy valószínűleg nem megy sehova. A mellrák elleni kampány része, hogy minden nő kiírja, hogy mennyi időre és hova költözik. Az ország a születési hónapja, a hónap a születési napja. Könnyen kiderítheted, hogy így van-e, ha tudod hanyadikán született. Mert annyi hónapra "utazik el" a kiírásában.
2011. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Körleveles cirkusz van már megint, én is kaptam:

"Gyerünk, hölgyek, ismét mellrák elleni kampány hónap van. Talán mindannyian emlékeztek arra a kampányra, amikor a melltartótok színe és az, hogy hol hagyjuk a táskáinkat volt az állapotunk (itt a facebook-on). Ez annyira széles körben terjedt el, hogy még a hírekben is megemlítették, és az állapotok folyamatos változása rengeteg ember figyelmét felhívta a problémára.


Ne mondjátok el a férfiaknak, hogy mit jelent az állpototok! Másold be ezt az üzenetet és küld el minden nőnemű ismerősödnek hogy megláthassuk, tudunk e ismét olyan hangosak lenni, mint tavaly. Most a születésnapunkat használjuk fel hozzá. Írd ki állapotodnak, hogy" Elköltözök (születésed hónapja) -ba (születésed napja) hónapra. Pl: febr.14-én született: Elköltözök Londonba 14 hónapra.


Kulcsa a hónapokhoz: Január:Mexico, Február: London, Március: Miami, Április: Dominikai Köztársaság, Május: Franciaország, Június: Szentpétervár, Július: Ausztria, Augusztus: Németország, Szeptember: Hollandia, Október: Amszterdam, November: Las Vegas, December: Kolumbia"

2011. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Összegezzük: van egy családtagod aki nem tartja veled a kapcsolatot csak ha te keresed vagy hívod stb,ugye??

akkor mi a kérdés ,ne foglalkozz vele soha ne mástól várj megoldást a saját gondjaidra ki akarsz menni külföldre ,menj .De ezt ne tőle tedd függővé.

Nem keres ,de te már mindent megtettél azért,hogy a kapcsolatotok szorosabb legyen ő pedig semmit ,akkor te is viselkedj így .(megtettél mindent ezért?? Igen, akkor ennyi)

2011. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!