Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a parom csaladjanak?

Mit vegyek a parom csaladjanak?

Figyelt kérdés
parommal lassan 3 honapja vagyunk egyutt, de nagy a szerelem. en vagyok az elso no akit bemutatott a szuleinek. roviden biztosak vagyunk egymas szerelmeben. most jonnek az unnepek... a parom a csaladjaval el, a szuleivel es egy lanytestverevel aki 29eves. jonnek az unnepek, es gondolom illene a csaladnak is vennem valamit mikulasra es karacsonyra. de gozom nincs mit. es nem szeretnek mindenkinek kulon ajandekot venni, mivel nem igen engedhetem meg magamnak. hogyan oldjam meg? en 24L a parom 25 F
2011. nov. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én emlékszem az első karácsonyra még nem adtam semmit az anyjáéknak, pedig akkor már majdnem 1 éve voltunk együtt. Ajándékot most is csak a szüleinek adok, testvéreknek nem. Szerintem vegyél egy nagy Merci, vagy valamilyen csokit, abból jut mindenkinek. 20l
2011. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kézzel készített ajándékokat adtam, és most is így 6év után

Csináltam már: karácsonyfa díszt, mézeskalácsot, ,fülbevalót, nyakláncot, ágyas páálinkát, gobleint, festményt, díszdobozt (sima fadoboz, csak dekopázsoltam rá:régi fényképeket, szalvétát), gyertyát önöttem, masszázsolajat, sütöttem mézeskalácsot, készítettem madventi koszorút, köszöntő koszorút, névtáblát, fényképalbumot, naptárat

Több most nem jut eszembe, remélemm találsz kedvedre valót köztük :)

2011. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én karácsonyra sem vennék még semmit majd' 3 hónap után, az azért nem sok idő még. Mikulás meg tuti kihagyva...

Amugy ahogy valaki irta, bonbon, üveg bor, egy rafi, kávé. Ilyesmik.

2011. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Süthetsz egy finom sütit ,kalácsot ,ez gesztusnak sem utolsó és van kicsi befektetés ,munka is benne.

De valóban nagy dolog semmiképp nem illik hisz 3 hónap nem nagy idő ,nincs alapja.

2011. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!