Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám tényleg...

Szerintetek anyukám tényleg jobban szereti a tesómat, vagy csak én beszélem be magamnak?

Figyelt kérdés

Hogyha a tesómmal összeveszek akkor általában mindig neki ad igazat! A tegnap is megbetegedtem és azt mondta hogy csak színlelek, mert nem akarok iskolába menni holott erről szó se volt! Bár igaz hogy volt egy iskola, amit azért hagytam ott, mert nem szerettem odajárni, de ebbe a mostaniba szeretek járni, mert vannak barátaim, és ide járnak ismerősök is. Régebben is volt egy olyan eset hogy kisebb koromba megbetegedtem és a tesóm azt mondta hogy nem vagyok beteg, ezért anyu elküldött a suliba, és lázasan jöttem haza a suliból! Tehát én a betegségekről nem szoktam hazudozni! Anyu a tesómmal olyan jól elbeszélgetnek, velem meg egyáltalán nem szeret beszélni. Állandóan veszekszik velem, bár a tesómmal is szokott veszekedni, de vele nem annyit mint velem. Ti hogy látjátok a dolgokat?

L/19


2011. nov. 23. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:
NEKEM MIÉRT NEM VÁLASZOL SOHA SENKI?
2011. nov. 23. 16:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

A tesód hány éves? Fiú vagy lány?

Sok embertől hallom, hogy a tesóját jobban szeretik, mint őt, de szerintem ez nem így van.

Lehet, hogy a tesóddal könnyebb kommunikálni, nem? Nyitottabb, beszédesebb? Vagy mondjuk nyugisabb mint te, kevésbé "balhés"?

Ettől még nem szeretnek Téged kevésbé.

23N (két fiú tesóm van)

2011. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a testvéred fiatalabb, akkor neki volt lehetősége (tudattalanul) tanulni a te és anyád viszonyából, és így elkerülni azokat a konfliktusokat vele, amiket te megharcoltál. Mivel vele így kevesebb a gondja, ezért jobban szereti.

Ez lehet egy lehetőség.

Amúgy 19 éves vagy, ha beteg vagy, elmész a háziorvoshoz, majd ő megmondja, hogy mi bajod, meddig maradj otthon, és ad igazolást. Ennyit el tudsz intézni anyád nélkül.

2011. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19 évesen úgy írsz, mint egy 13-14 éves.

Nem jó, ha egy szülő különbséget tesz a két testvér között, de ez van, a szülők is emberek. A szeretethiányod kompenzáld azokkal, akik szeretnek. Más rokonok, barátok. No és az sem árt, ha szerethető vagy.

2011. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!