Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-Napos terhesen (ha eggyálta...

11-Napos terhesen (ha eggyáltalán az vagyok amit még nem szeretnék tehát nem beszélem be magamnak! ) Látszothat már egy kicsit a hasam? :S TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre h nagyobb hegyesebb de nem hiztam csak a hamsam aljánál.Mintha terhes lennék teljesen oylan ...nem hányok meg semmi menzeszem megvolt csak fáradt vagyok vagy 3-4 napja.Csináltam a 7-8-napon terhességi tesztet de negativlett.nemtudom mivan...jajj
2011. okt. 25. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

11 nap alatt nem nő meg a hasad, még nem lehetsz a terhességtől fáradt és 7-8 naposan nem mutatja ki a teszt amúgy sem. Az együttlét után kb. 10-13 nap után mutat a korai teszt először eredményt, ugyanis minimum 7-8 nap kell a beágyazódáshoz.


Szóval, szerintem ne izgulj, várj egy pár napot és tesztelj újra.


Ja, és ha nem szeretnél babát, legközelebb védekezzetek megfelelően.

2011. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

11 napos terhesség hivatalosan nincs, mert mire megfogan már 2 hetesnek számít (mert az utolsó mensi első napjától kell számolni). De a kérdésedre válaszolva, ha rendesen menstruáltál együttlét után, csak a fáradtság és a haspuffadás miatt én nem gondolnék terhességre. A tesztek kb 5-6 hetes várandósságot tud kimutatni (de ez sem a teherbeeséstől számítva, hanem úgy, ahogy az előbb írtam, tehát az fogantatástól számítva kb 3-4 hét múlva!).

Tanácsom: mivel egyre kevesebb a napsütés, az ember hajlamosabb a fáradtságra, szedj valami multivitamint, vagy béres cseppet és kerüld a puffasztó ételeket (bab, borsó, lencse, karfiol, brokkoli, kenyér).

2011. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11 naposan még nem látszik, sőt 11 hetesen se nagyon. Lehet, hogy csak felpuffadtál. Ha nem jönne meg, akkor tesztelj.Előbb felesleges tesztelni, mert ritkán mutat pozit a menzesz előtt.
2011. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még a legvékonyabb nőn sem látszódik 8-10hetes kor előtt semmi. Úgyhogy az tuti nem attól van, h terhes vagy meg írtad is h negatív lett a teszt. Mi itt a kérdés? Ha meg védekeztetek akkor pláne nem lehetsz kismama.
2011. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mikor terhes lettem, csak még nem tudtam rola, ugy fel voltam puffadva, hogy akkor azt hitték vagy 3 hónapos terhes vagyok. Aztán az elmult és 14 hét környékén kezdett valami látszódni. Egyébként mensi előtt is mindig fel puffadtam de nem annyira, mint mikor teherbe estem.

2011. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy babásvagyok? ma lenen a 11-dik napja és ma keztem puffadni pedig nem szoktam soha nem is ettem olyat ma amitöl lehetne. 4-5 napja fáradékony vagyok de hányás hányinger nincs csak ez a fáradsáág.már irtam 7-dik 8-dik nap csináltam tesztet negativ eredménnyel ma ha csinálok kimutatná már ha terhes lennék?
2011. okt. 25. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! persze, hogy lehetsz babás! De még korai a tesztelgetés. Én több mint egy haetet vártam mire teszteltem.
2011. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam h vettem be escapelle 72-orást mert mikor menstruáltam az nap ( vagy is az elsö napján voltam együtt a vőlegényemel)Akkor állitolag nem lehet teherbe esni vagy is kicsi az esélyee ezért másnpa rá 12 orára bevettem az eseményutánit.Mert még nem állunk ugy anyagilag h lehessen babánk sajnos....
2011. okt. 25. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
-.- Jézusom... akkor meg mitől lennél terhes????
2011. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kislány szerintem előbb olyan oldalakat üss be a keresőbe, ahol felvilágosítást kapsz hogyan lehet teherbe esni, mikor van ovuláció, hogyan lehet védekezni, és csak utána gyere ide szórakozni.

Nem kioktatva írom, hanem komolyan nem értem, ha valaki ennyiket nem tud, mint te az miért nem olyan oldalon keresget, ahol konkrétan kitanulhatná hogy is van a téma.

Mielőtt teherbe esel légyszi nézd át a témát, nehogy a végén neked és a gyerekednek is szenvedni kelljen.

2011. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!