Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám teljesen megőrjít! Hogy...

Apám teljesen megőrjít! Hogy ne foglalkozzak vele? 16L

Figyelt kérdés

egyre kevesebbet látom a barátomat, mert tilt tőle, múlt héten is alig engedett el hozzá, mert az öcsém kavarja nekem a sz*rt,hogy kib*szásból elveszem a ruháit, meg ilyenek,és apám mindig velem ordít. most is itt ugat nekem hogy hétvégén sehova! mit csináljak? minden nap sírok,vagy a pasimmal veszek össze, vagy apám vágja a fejemhez hogy szar alak vagyok,mert vele vagyok szinte minden hétvégén.

16L


2011. nov. 23. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
és anyukáddal mi helyzet?esetleg próbálj találkozni a barátoddal suli után,mielőtt hazaérnél.akkor nem vezsi lehet észre.
2011. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudja:S tegnap is felhívta hogy menjek haza,pedig 1-2 órát voltam vele csak.:S
2011. nov. 23. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Foglalkozz apuddal többet, lehet hogy ez a baja. Legyél vele türelmes és ne beszélj vissza. És kérdezd meg tőle, hogy neki volt-e már szerelme 16 évesen. Értesd meg vele, hogy ez teljesen természetes dolog, de semmiképpen ne hanyagold el őt. Az öcséddel meg ne foglalkozz. Gyerekes alak aztán kész.
2011. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!