Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kikészít a kevés alvással. Vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Kisfia 11 hónapos. De., du., 1-1 órát alszik maximum,de van hogy csak felet. Persze a babakocsiban aludna 2 órát is,de már hideg van. Engem ez nagyon zavar. És hiába csinálok bármit nem alszik többet az ágyba. Tiszta ideg vagyok emiatt. Barátnők szerint én vagyok a hülye,ne foglalkozzak vele,neki ennyi elég,ha fáradt lenne aludna. Szerintetek?
2010. dec. 12. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem se foglalkozz vele, miért zavar egyáltalán?
2010. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tesóm kislány szintén 11 hónapos. Pontosan ezt csinálja: kiságyban max. fél óra, az erkéklyen akár 2 is. Ő jól felöltözteti Annát, és az erkély szélvédett zugába tolja aludni.
2010. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a babakocsit muszáj bevinnem a házba,így bent altatom a lányomat,aki 17 hónapos. Kocsiban soha nem aludt órákat,de én annak örülök,hogy ott hamar elalszik.

Amúgy,ha este úgy alszik,mint szokott,akkor felesleges ezzel idegesítened magad!

2010. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég!! Hát az én lányom még csak 9 hónapos, de már több mint egy hónapja csak 2X FÉL!!! órát alszik napközben, és van hogy csak egyszer, bár akkor jó esetben 1 órát. Ha ennyi az alvásigénye és nem nyűgös akkor ne csinálj ebből gondot, mert úgysem tudsz vele mit csinálni. Éjjel jól alszik? A lányom 12 órát egyhuzamban, nappal meg alig. De hát neki így jó, akkor nekem is. Egy vidám örök mosoly baba, ha kevés lenne neki az alvás, gondolom nyűglődne.
2010. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam,hogy vannak még keveset alvó babák. : ) Talán majd változik.
2010. dec. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!