Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen zenéket szeretnek a...

/Anita_'94/ kérdése:

Milyen zenéket szeretnek a szüleitek?

Figyelt kérdés

És hogy viszonyulnak a ti kedvenceitekhez?

Persze a szülők véleménye is érdekelne :)


2011. nov. 25. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az én szüleim demjén ferencet szeretik! :) nyilván a korukból adódóan! :) Egyébként én is szeretem Demjént! :)
2011. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 komasa ***** válasza:
Amiket én szeretek, az szerintük sz@r, és nem tudják, hogy mit lehet benne szeretni. Amiket ők hallgatnak, azokkal meg elvagyok, sőt némelyik régi slágert még szeretem is!
2011. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

anyu kedvece: ABBA (még olyanokat hallgat, hogy Enigma, Ákos, Zséda)

apu kedvence: AC/DC, Simple Minds


anyu szerint minden gagyi amit én hallgatok, és az általam kedvelt énekesek is vagy k*rvák vagy b*zik,


apu elfogadja amit hallgatok, de van amit ő is szeret.

2011. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 csacsi2 ***** válasza:
Apám Rolling Stones anyám Kadlott Karcsi én Iron Maiden. Gondolom nem kell leírjam melyik volt nagyobb hatással! Lényege , hogy nem tehetnek ellene, max nem szeretik (legalább is anyám). Egymáséit sem szeretik, még is elfogadják. Lényeges, hogy a zene hallgatásunkkal ne zavarjuk a másikat, és tartsuk tiszteletben, ne tegyünk megjegyzéseket a másik zenéjére.
2011. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
az én szüleim kívülről fújják némelyik ma i slágert pl lady gaga?! :) de persze a 80as évek zenéje is megy nekik :) nagyon szeretem h ilyen modern szüleim vannak :)
2011. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
anyum az mindent hallgat, a régieket az újakat, a lényeg, hogy érzelgős legyen
2011. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Apa: Omega, Hungária, Bikini. De a mai zenék közül is tetszik neki néhány.

Anya: Hungária, Bikini, Hooligans, Tankcsapda.


Elvannak az én kedvenceimmel is (R&B, hiphop, pop, dance főként). Bár néha kiakasztotta őket, ha hangos volt.


22/N

2011. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Anyu mulatóst (pl. Kaczor Feri, Dupla Kávé), apu rockot (pl. Ossiahallgat.

Mi (3-an vagyunk testvérek) főleg punkot és rockot hallgatunk,de meghallgatunk 1-2 más stílust képviselő zenekart is. :)

Bár apu nem velünk él, ő elviseli a zenénket (főleg öcsémét,mert ő inkább csak rockot hallgat).

Anyu zenéivel nem vagyunk kibékülve, ahogy ő sincs a miénkkel.

Nálatok mi a helyzet? :)

19/l

2011. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Apu: Beatrice, Bikini, Edda,Guns n roses, ilyesmiket.

anyu(sajnos anyum meghalt, így mamámat írom)

mulatósat:) Demjént, apostolt, ilyesmiket

Amiket én szeretek, arra apu azt mondja, hogy lehet szeretni. Rap, hip-hop r&b. De pl egy-két magyar előadókra azt mondta hogy jók:)

2011. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
*pl. Ossiant hallgat
2011. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!