Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le az aggodalmas...

Hogy állítsam le az aggodalmaskodó családomat és hogy mondjam el nekik hogy megfulladok tőlük?

Figyelt kérdés

A családom egyfolytában aggódik értem már megfulladok tőlük...28 éves vagyok és úgy bánnak velem mint egy hülye gyerekkel hol ott nincs rá okuk,tény és való hogy voltam nehéz időszakaim amit meg is oldottam...

egyszerűen megmérgeznek az aggódásukkal és megfulladok tőlük,hiába mondom hogy nekem önálló életem van és nem szeretném ha belefolynának a dolgaimba mert ez engem zavar és én sem szólok bele az ő dolgukban...elhiszem hogy féltenek mert szeretnek de ez már túlzás amit művelnek egyszerűen nincs életem tőlük,ha elutazok 1 hónapra akkor is napjában vagy 2-szer felhívnak,ez nem normális úgy érzem...egyszerűen nem érzem magam jól és felszabadultnak mert már megfulladok tőlük,mind ezt hiába mondom nekik nem számít,süket fülekre találok...legfőképpen anyám ilyen...mit tehetnék?


2011. nov. 25. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:
persze tudom örüljek hogy törődik velem a családom de higgyétek el ez már túlzás főleg amit anyám művel és hiába mondom el vagy 80szor hogy ez nekem nem jó így...senkit nem érdekel...már nem tudom mit csináljak hogy felfogják a dolgot...
2011. nov. 25. 14:34
 2/3 bánomisén ***** válasza:

Otthon laksz, vagy külön tőlük?

Mert ha külön, akkor a megoldás két telefon, kés SIM-kártyával és azt a számot, amit a családod tud, akkor kapcsolod be, amikor szívesen beszélnél velük. A barátaidnak meg add meg az új számot.

Én is megőrülnék, ha napi 24 órában folyamatosan ellenőriznének - mondjuk én annyira megőrülnék, hogy ordítanék és minden tiszteletem és szeretetem ellenére elküldenék mindenkit a pokolba.

Ezt neked nem javaslom, de ha nem értenek a szép szóból, akkor neked kell megoldani valami trükkel a helyzetet.

2011. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bánomisén ***** válasza:
*nem "kés", hanem két SIM-mel - bocs
2011. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!