Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kell "kiköhögni" a...

Hogy kell "kiköhögni" a slejmet ha se le nem megy, se fel nem szakad? Majd megfulladok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre találták fel már többszáz éve az oldó köptetőt.
2011. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem vagyok beteg, csak valami ott van a torkomon, akkor miért szedjek köptetőt?
2011. jún. 1. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Talan segits onmagadon ugy, hogy kakukkfu, utifuteat fogyasztasz belsoleg, aztan ha ez nem segitene, akkor viszont keresd fel az korzeti orvost!

Beteg nem vagy, de ez a tunet sem nevezheto normalisnak!

2011. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen keresd fel a háziorvosodat. Lehet ez akár allergiától és sok minden mástól is.
2011. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
uramisten ez a sok hipohonder orvosajánlgato idi*ta..igyál sok meleg cuccot es feloldodik
2011. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem akarok dokihoz menni, mert csak "alkalmanként" van ilyen slejm a torkomon, de ha van, akkor majd megfulladok...ezért szerettem volna módszereket, hogy hogyan "könnyítsek" magamon....
2011. jún. 3. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor szokott lenni, ha kiszáradt torokra eszek csokit, iszok kakaót, tejet. A helyett, hogy vizet innék :)
2011. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szegénykém, az kellemetlen. lándzsás útifűt ajánlom, tényleg nagyon jó, de CSAK akkor, ha nem vagy allergiás az útifüvekre-én igen. még így is segített csak aztán jöttek az allergiás tünetek. de ha többször is előfordul akkor azért szerencsésebb megnézetni. JOBBULÁST!(:
2011. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ACC 500-at ajánlom, nekem egy nap alatt felszakította a köhögést!
2012. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fokhagymagerezdeket mézbe áztatni, majd 1 kávéskanál mézzel együtt 1-1 gerezdet elrágcsálni. Garantált az azonnali eredmény.
2018. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!