Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Poratka allergiám van és...

Poratka allergiám van és megfulladok. Mit csináljak? 17 éves fiú

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a Heim Pál kórházban és ott azt mondta az orvos,hogy nagyon allergiás vagyok rá :S

És 2 opció volt.

Egy gyógyszer amit életem végéig szednem kell és egy másik amit 2 havonta kell vennem és azt 3 évig kell szedni de az 16 000 ft :S

Most orrcseppet használok,de ma már vagy 4x fújtam be de sokat nem érek már vele :S

Elkezdtem szedni az elsőt amit életem végéig kell de nem sokat ér :S

Mit tudok tenni ?


2011. ápr. 15. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszamenni az orvoshoz/ szedni a 16k forintost.
2011. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nagyon gyakran portalaníts - helyesebben kérd meg anyud vagy valakit, hogy csinálja már meg -, szerezz inhalátort... nekem is poratka allergiám van, asztma...
2011. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azonnal felszedni a padlószőnyeget, ha van, és toll párna helyett szívacspárnát kell használni. a bútorokat,ha kárpizottak, naponta porszívózni, és atka ellenes szerrel kezelni.
2011. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden takarítás nedves takarítás legyen. Gőztisztító és vízcsapdás porszívó. Száraz porszívó, hacsak nem százezres

atkaszűrős, csak fokozza a bajt. Vasalás, gőzölős vasalóval.

A szőnyeget felejtsd el. Csak vízzel, gőzzel tisztítható padló való neked. Függöny helyett reluxa. Minél kevesebb textil van a környezetedben, annál kevesebb atka talál életteret magának.

2011. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki azt az allegrát,egy próbát megér.

Amúgy vált orcseppet is,lehet pont amit vettél az nem válik be pont neked.A H2O mop ultra otthoni tisztitásra tökéletes.

2011. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nekem Nsan van és 100% osan bevál csak egy idő után már immunis vagyok rá és már egy jüideje használom és már olyan mintha be sem fújnám :(
2011. ápr. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!