Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam valamit eléggé,...

Elrontottam valamit eléggé, de nem kértem bocsánatot, mert tudtam, ugysem hallja amit mondok. Ha holnap felhozom, késő lenne már?

Figyelt kérdés
Nem csak én voltam hibás, de én is az voltam. Bocsánatot szerettem volna kérni, de ugy éreztem, itt egy bocsánat nem segít most, meg nem is akart hallani, nem nagyon jutottam szóhoz, csak mondta magáét, végighallgattam. De megvádolt azzal is, hogy engem nem is érdekel a dolog, hogy őt most bajba hoztam (nem súlyps baj, de egy kis rohangálással fog járni neki). Szóval nagyon hibásnak érzem magam, és szerettem volna, ha tudja, hogy nagyon is bánt, hogy elcsesztem, deha nem jtottam szóhoz.. Meg amugy is legszívesebben bőgtem volna, azt meg nem akartam előtte. Ha holnap beszélek vele, az késő lesz? Ma már csak telefonon tudnám elérni, de jobb lenne személyesen szerintem.
2011. nov. 25. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem jobb később mint soha


ha meg az a baja,hogy elcseszted,mégsem enged szóhoz jutni,akkor az az ő baja,ha én azt akarom,hogy valaki bocsánatot kérjen,akkor őt is végighallgatom,nem kezdek még el külön pofázni,hogy ő ne jusson szóhoz


de a lényeg,hogy szerintem is,ha személyesen akarod lerendezni,akkor holnap se késő

2011. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen viszonyban vagy az illetővel, mennyire ismeritek egymást.

Holnapig talán ő is lehiggad, ha alapból ismer és kedvel (szeret) téged, el fogja fogadni a bocsánatkérésed. Gondolom, ma hirtelen felment benne a pumpa és csuklóból vagdalkozott.

Ha nagy a tét számodra (nagyon fontos a vele való jó kapcsolat), írj egy sms-t, hogy már készülsz a holnapi bocsánatkérésre. Ebből látja a szándékot, és talán lejön neki, hogy tartasz kicsit tőle, azért nem hívod fel direktben.

2011. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!