Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérjek bocsánatot anyósomtól...

Kérjek bocsánatot anyósomtól vagy csak hagyjam lenyugodni?

Figyelt kérdés
Anyósom ma eljött, hogy elvigye magával a 2 éves fiukat hétvégére (meglepetésnek szánta). Én udvariasan, de határozottan megmondtam, hogy szó sem lehet róla. Azt mondtam, hogy még várjunk ezzel néhány évet, nem is ismeri még őket annyira, a kicsi még nem érezné jól magát nélkülünk... Az az igazság, hogy szülőnek sem voltak túl jók, eddig nagyszülőként sem remekeltek, nem szeretném a fiunkat rájuk bízni (ezt így nem akartam és nem is fogom a szemébe mondani). Anyósom természetsen rettentően felháborodott ezen, jelenetet rendezett, majd végezetül a fejemhez vágta, hogy bánja, hogy én lettem a menye. Nem tudom, hogy mit csináljak, nem szeretnék velük haragban lenni.
2011. okt. 28. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha az ő fiuk akkor hagyj vigye már el szegény.
2011. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazadvan, elírtam! Elnézést kérek!


fiunkat

2011. okt. 28. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem néhány napot várj a bocsánat kéréssel amíg lenyugszik.
2011. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
ha váratlanul jött, akkor nehogy még ő legyen felháborodva..majd megnyugszik.
2011. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
2 évest még akkor se adnék oda nagymamának egyedül több napra, hogyha "kiválósági érdemrendje" lenne. Az úgy más, ha odamegy és meglepinek mondja, hogy "na leugrotok hozzánk a családdal egy kicsit?". De még ezt is illik megbeszélni előtte! Szóval én nem kérnék bocsánatot, hadd főjjön a levében. Igazad volt, és ha nem is tetszik neki, ez nem olyan mintha levinné a játszótérre fél órára!
2011. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát én biztos nem kérnék bocsánatot, mert

1. majd én eldöntöm,kinek és mikor "adom oda" a gyereket hétvégére, ez nem kívánságműsor- még a nagymamának sem!

2. lehet, hogy segíteni akart, hogy legyen kis szabadidőd, de a nem kért segítség néha terhesebb!

3. az, hogy te vagy a menye,szintén nem rajta múlt, hanem a fián. Ha nem tetszik, menjen hozzá reklamálni...


Ha a férjednek van egy kis sütnivalója, leállítja anyukát. Amúgy anyóssal milyen viszonyban vagytok?


Az én kisfiam másfél, egy ilyen jelenet után biztos nem puncsolnék neki.

2011. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Tisztelni kell a nagyszülőket de ez nem jelenti azt hogy mindent rájuk kell hagyni.

Szerintem hagyd lenyugodni.

2011. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, de ne kérj bocsánatot vagyis én biztos nem tenném. Nem volt szép, amit mondott és amúgy sem neki kellett téged választani.
2011. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!