Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok mostanában...

Miért gondolok mostanában ilyen sokat erre, ha ezelőtt hallani sem akartam róla?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó, hogy egyre többször képzelem el, milyen lenne a párommal egy közös család, egy kisbaba.Imádom a páromat, ha ránézek, mostanában egyre többször, mikor nézem az arcát, arra gondolok, milyen édes lenne az ő kisbabája.Biztos ugyanolyan aranyos mosolya lenne és hasonlók.Ha egy filmben látok olyat, hogy egy pici babát visz egy férfi, egyből a párom van előttem, hogy milyen édes lenne az ő kezében, mert ő mindig olyan gyengéd.És még sorolhatnám.

Nem értem magam, irányítani sem tudom ezt, egyszer csak azt veszem észre, hogy erre gondolok.Holott fél,1 éve(és azelőtt mindvégig) soha nem jutott volna ilyen eszembe, sőt teljesen ellene voltam annak, hogy nekem bármikor is saját gyerekem, családom legyen.Főleg, hogy mindig is féltem már csak a szülés szó hallatán is.

Párommal nem vagyunk házasok, fiatalok vagyunk még(25), de évek óta tartó komoly kapcsolatban vagyunk.

Most mi történik Velem, nem értem.:) Nem zavar a dolog, csak nagyon meglep, hogy vmi, amivel ezideáig gondolati síkon sem foglalkoztam, most mégis ez jár a fejemben.Akaratomon kívül.


2011. nov. 25. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előtör az anyai ösztönöd:)))
2011. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én sem tervezek gyereket, de mindig azt álmodom, hogy terhes vagyok, és boldog, pedig azt sem tudom ki az apja..

anyai ösztön :)

18/L

2011. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó neked. Én már úgy érzem sohasem jön el ez az érzés. 24 L
2011. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!