Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom mostanában a...

Miért álmodom mostanában a volt barátommal és miért gondolok rá nagyon sokszor?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom egy 30 évvel idősebb férfival. 3 évig tartott és nekem ő volt az első. Jól megvoltunk és azt hiszem a részéről is komoly volt a dolog. De rájöttem, hogy nem lehet a nagy korkülönbség miatt együtt maradni. Én gyereket akartam és más volt az érdeklődási körünk. Ezért szakitottunk. Azóta férjhez mentem és van két gyönyörű gyerekünk is. Volt barátomat 10 éve nem láttam. De nem haragban váltunk el. Csak egyszerűen vége lett és kész. A férjemet szeretem és szerelmes vagyok. Nagyon jó vele és imádjuk a gyerekeinket. Igazi boldog család vagyunk. Viszont pár hónapja eszembe jutott az ex és azóta is elég gyakran. Tegnap vele is álmodtam.

Miért? Nem akarok vele találkozni, nem akarok tőle semmit. Miért jut eszembe állandóan? Normális ez?


2009. jan. 12. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ... ismered az éhes disznó és a makk esetét, nem? :-)) Biztos azért jut eszedbe, mert nagyon jól érezted magad a társaságában. Tudat alatt biztos vágysz arra, hogy találkozzatok, még ha egyébként a férjedet szereted. Ez mással is előfordul, nincs ebben semmi rossz.
2009. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!