Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a számotokra...

Mi volt az a számotokra legnagyobb dolog (nem konkrétan pénzben mérhetőre gondolok) amit Életetek Párja megtett értetek a kapcsolatotok időszaka alatt? Vagy akár mostanában?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy bejött a szülőszobára pedig nagyon nem akart. Megbeszéltük, hogy vajúdás alatt bent lesz és a mikor tágulásos vérzés van, akkor kimehet, mert nagyon nem bírja a vért. Mondtam, hogy most már mehet, megleszek, de ő maradt. A második babánál már igazi profi volt. ,-)))
2010. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
Ez miért érdekel téged? Most komolyan.... Mit tanulsz ebből? Esetleg készülsz valamire? Akkor máshogyan tett fel a kérdést! (Bocs!)
2010. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi volt a számotokra a legnagyobb gesztus, amit a Párotoktól kaptatok?ötleteket merítek!baj?
2010. szept. 16. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Folyamatosan tolerálja a hibáimat... emiatt hihetetlenül hálás vagyok neki. Olyasmire gondolok, hogy utálok főzni, őt meg izgatja a dolog, tehát általában ő főz. Gyakran ő is mosogat.. persze igyekszem, és a házimunka általában az enyém, de szó nélkül csinálja, ha helyzet van (most pl. aktívan nyolc hónapos terhes vagyok, és egyre több minden hárul rá..)

Évente egyszer veszekszünk valamilyen hülyeségen, egyébként soha, ezt is nagyon díjazom.

2010. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy kibír engem és így szeret,ahogy vagyok=) Nagyon rossz természetem van sajnos, makacs vagyok, őszinte, önfejű,határozott meg ilyenek,amiktől a pasik "félnek", de ő kitart mellettem...én persze sokat változtam érte.

Amikor elvesztettem a hallásom, mellettem volt és támogatott, pedig akkor is csak el akartam taszítani magamtól.( az egyik fülemmel már hallok=))

Amikor a kezemet műtötték ő ápolt és segített nekem.

és ezek mellett bevállalta,hogy nem lesz koleszos,hogy velem lehessen.

de még nagyon sokat köszönhetek neki, nagyon szeretem őt=)

20 L

2010. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos semmi nem jut eszembe, ami hatalmas gesztus lett volna tőle, és ingyenes volt. Nem sokat tett értem eddig pedig 15 éve ismerem. Amit tett az inkább pénzben mérhető volt, segített párszor a munkám során, abból meg pénz lett, és az neki is kellett.
2010. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De buta vagy 16:44 arra gondolt, hogy eszmei értéke volt(egy kis csók, felhívás amikor nem várod, ot van melletted mikor kell)
2010. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megtanított autót vezetni. :D

mostmár csak legális formába kéne önteni a dolgot.


egyébként van még egy halom apró kis dolog, amit értékelek benne. sokszor minden apropó nélkül vesz nekem egy szál virágot (egyébként nem vagyok romantikus tipus, nem is várom el)

2010. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!