Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogandák a...

Szerintetek elfogandák a kérésem a szüleim idén? Nálatok ehhez mit szólnának?

Figyelt kérdés

Szóba került,hogy ki mit kér karácsonyra,én nem mondtam semmit,vagyis nem mertem elmondani,mert jól lecsesztek volna,mint tavaly.Idén drága,és felesleges ajándékok helyett szeretnék elmenni egy koncertre,tavaly is hasonló kérésem volt,de helyette kaptam egy halom felesleges dolgot,pl 8 éves gyerekre való rózsaszín cuccokat...már rég elmúltam 8 éves,családom híve ennek a nagy ajándékozásnak,így szóba se kerülhet,hogy én drága ruhák,stb helyett koncertre menjek

Hogy mondjam el nekik a kérésemet?


2011. nov. 26. 10:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egy népszerű szlovák zenekar koncertjéről lenne szó,már lehet ezen is kiakadnának otthon,mert én egész eddig csak magyar és angol zenéket hallgattam
2011. nov. 26. 11:00
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Arany csillagom.. A legfontosabbat nem írtad! Hány éves vagy?

A rég elmúltam az lehet 2 év is, akkor most vagy 10..

Nem engednélek koncertre!

2011. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18
2011. nov. 26. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem ismerem a szüleidet.
2011. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért pont karácsonyra kéred ezt? Nem lenn egyszerűbb a saját pénzedből finanszírozni?
2011. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman térj rá a témára, és mondd el nekik, h fölösleges dolgokra nem érdemes pénzt kidolbálni, ha karácsony van ha nem. Te egy dolognak örülnél,(koncertjegy)ha akarják, jó, ha nem akkor inkább ne vegyenek semmit, hisz haszontalan dolgokra nincs szükséged. Felnött emberek eztmeg szokták érteni. Remélem a szüleid is meg fogják.
2011. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, felnőtt vagy! Mondd, h jegyet kérsz, v adjanak pénzt, amit te költesz arra, amire szeretnéd.
2011. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a szüleidet de szerintem bármilyen ajándékozás lényege az, hogy a másiknak örömet szerezzünk vele. Tehát ha valami nem kell neki, akkor nem tukmálom rá, ha viszont szeretne valamit (amiben egyébként nincs kivetni való) akkor azt fogja megkapni.


Szerintem mondd el megint. ha netán mégis marhaságokat kapnál, add el a cuccokat a vaterán és vegyél belőle koncertjegyet. :)

2011. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt és menj el a koncertre.
2011. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy igazan erre vagysz. Tavaly ota egy evvel idosebb vagy, talan ok is rajonnek erre, es engedelyezik hogy elmenj. Baratokkal mennel?
2011. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!