Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok! Hogyan...

Leszbikus vagyok! Hogyan mondjam el otthon? Most már biztos vagyok benne. Anyu már kérdezte tőlem de mindig letagadtam. De már nem érzem jól magam + Ők mit szólnának hozzá!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! 18L
2011. aug. 17. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Balhé lesz de el fogják fogadni, beletörődenek.
2011. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

2 eset van

1 nem túl jó a kapcsolat a szüleiddel: sehogy, majd, ha aktuális lesz hazavinned a párodat, akkor elmondod

2 jó a kapcsolat, ez esetben meg nem kell stresszelni rajta, legközelebb anyád felveti a témát, akkor elmondod

2011. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondjad, hogy leszbikus vagyok! Máshogy nem megy szerintem.. :DD
2011. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor látja rajtad, vagy valószínűleg sejti...szerintem így jobban fel tudta készíteni magát, és számít rá.

Szeret, mert a lánya vagy, ne félj, ezt is túléled, és remélem elfogadnak(maximum a család férfitagjait érinti majd meg kicsit komolyabban, a nők ilyen szempontból elfogadóbbak).

2011. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnek elfogadják, az a fő, hogy boldog legyél az életben!!
2011. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Teremts alkalmat egy jó beszélgetéshez, és simán mondd meg. És azt is mondd el, hogy szeretnéd, ha támogatnának a döntésedben.

Lehet, hogy először sokkalja majd őket, de biztos beletörődnek. Bár ha már anyud kérdezgette... lehet, hogy nem is fog annyira meglepődni.

A párod hazavitelével azonban még várj, had szokják a gondolatot.

2011. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
"Balhé lesz de el fogják fogadni, beletörődenek." miért gondolja mindenki azt, hogy balhé lesz????...nekem ugyan még nincs gyerekem, de én ugyan nem balhéznék rajta, ha bejelentené a gyerek, hogy meleg...ha azt mondaná a kölyök, hogy drogozik, azon talán balhéznék, de segítenék...ha közölné, hogy megölt valakit, azon balhéznék...de hogy kivel akar ágyba bújni, ahhoz mi a fene közöm van?
2011. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

nem csak te vagy így.a bff-emmel is ez volt.tartottam benne a lelket.elmerte végül mondani otthon.nem akadtak ki rá.természetesnek vették,akármennyire nem volt az.

a szüledben megbízhatsz,mondd el nyugodtan.

2011. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
A balhé alatt azt értettem, hogy kikészülnek majd.
2011. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen kifognak.. az biztos félek is.. De majd meglátjuk mi hogyan lesz.
2011. aug. 17. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!