Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Mit szólnának ahhoz...

Lányok. Mit szólnának ahhoz otthon, ha roma sráccal járnál? (apud, anyud, tesoid) És miért van az, hogy a romák általában romákkal, a magyarok meg magyarokkal járnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 21:27
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

És ha egy cigány egy fehérrel van együtt, akkor miért szólják meg őket?


amugy 17/L vagyok. tiis irhattok kort, vagy saját sztorit:)

2010. jún. 13. 21:29
 2/39 anonim válasza:
Aggódnának, de adnának esélyt a srácnak... de összességében nem örülnének. 23L
2010. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

leirhatjátok, hogy szerintetek miért elleneznék és miért óckodnának tőle...

2010. jún. 13. 21:33
 4/39 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére úgy neveltek,hogy ilyen meg sem fordulna a fejemben. 23N
2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Legyen mindenki előtt intő példa L.C. és D.D. esete. Ha L.C tudta volna, hogy ennyi és ekkora botrányt kavarnak körülötte, inkább el sem fogadja D.D. közeledését. A cigány más vérmérséklet, más kultúra, másfajta gondolkodásmód. Az összhang örökké hiányozni fog.
2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
kultúrális különbségek(lehetnek), ez okozza, hogy hasonló a hasonlóval... nem örülnének. eddig egy barátomat hoztam haza. őt nagyon szeretik:)
2010. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Hu, inkabb bele sem gondolok, hogy apukam mit szolna... Botrany lenne, az tuti!


27/N

2010. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%

Nézz szét most Borsodban...azért mert élősködő, számító és aljas fajta. A család meg sokkal lassabban tudná megismerni, mint te, bizonyíthatna folyton, de a vérében van.


24/N

2010. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
41%
Szia!Én magyar vagyok a barátom cigány.Nagyon jó családból származik.A szüleim is jóba voltak velük,míg ki nem derűlt hogy vele vagyok másfél éve.Az egész család ellenem van.Kijárom a sulit és meek el itthonról.
2010. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
67%
Nem jártam még roma sráccal, de van ismerősöm is van, aki nagyon intelligens, jogi egyetemre jár, a családja jól szituált, szintén jogász az apja. Egy ilyen sráccal, nem hiszen, hogy baja lenne a családomnak.
2010. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!