Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a kapcsolatodda...

Elégedett vagy a kapcsolatoddal? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Mit változtatnál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Elégedett is meg nem is és azért van ez mert nincs kapcsolatom.
2011. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
igen elégedett vagy!!hogy miért??azért mert szeretjük egymást és mind a ketten teszünk azért hogy jól érezzük magunkat és nem egyoldalú a dolog...ennyi a titka..
2011. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
vagy-vagyok
2011. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mert már lassan 3 éve együtt vagyunk,de még mindig 1 évet kell várni hogy véleg,örökre együtt lehessünk(szülői tiltás).Egyébként meg elégedett vagyok,mert megtaláltam életem párját és mindennél jobban szeretjük egymást,közös céljaink vannak,de a legfőbb egy baba :)
2011. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
és te?
2011. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nálunk a bizalmatlanság a legfőbb baj. Ezen kívül minden rendben. Viszont ez elég nagy probléma. A babás hozzászólónak pedig sok sikert! :) Egy kisbaba sok kapcsolatot megerősít.
2011. nov. 26. 12:08
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem!!Mert elhanyagol és nem figyel rám!Már nem vagyok fontos a számára.:(
2011. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És miért következhetett be, hogy elhanyagol? Ellaposodott a kapcsolatotok? Szerelmes vagy még?
2011. nov. 26. 12:15
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Szeretjük egymást, csak párom szörnyen stresszes. Most betegeskedem, és látom rajta, hogy dühíti, amiért neki kell mindent csinálni. Még ha táppénzen lennék, érteném őt, de így is utolsó erőmből is robotolok, holott feküdnöm kéne nonstop, emellett már házimunkára nincs erőm...
2011. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok a kapcsolatunk érzelmi hátterével, mert nagyon szeretjük egymást,kilátásban esküvő, bízunk egymásban, jóban-rosszban együtt kitartunk egymás mellett, sose veszekedtünk még, megtudjuk beszélni a dolgokat mindenféle vita nélkül, még ha a véleményünk nem is egyezik teljesen. Azon változtatnék hogy ne legyen távkapcsolat és hogy a családom elfogadja a páromat.

19/L

2011. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!