Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog, hogy az anyós...

Milyen dolog, hogy az anyós "fogja meg" a férjet a lányának?

Figyelt kérdés

Az anyós egy nagyon kedves nő, mindenkivel megtalálja a hangot. A lánya elég teszetosza, már a férjet is az anyós mutatta be a lánynak. Amióta összeházasodott a lány meg a férfi, az anyós mindig minden kívánságát figyeli a férjnek. Petimnek hívja, ő főz rájuk ebédre, majd vacsorára is pakol hogy otthon se éhezzenek: pl a pasi szereti a csirkemellet rántva, akkor azt csinál neki; a piskótát is, akkor azt süt, mert "Petim azt szereti". Rendszeresen ott alszanak a szülői házban, mert ugye ott ki vannak szolgálva stb.

Ez nem gáz?


2011. nov. 27. 15:18
 1/10 A kérdező kommentje:
A lány 37, a pasi 40 éves.
2011. nov. 27. 15:20
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét félnek jó akkor mi a gond?
2011. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz, semmi gond. Te kijük vagy? A kotnyeles szomszéd?
2011. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

tudom hogy nincs közöm hozzá, és nem is szólnék bele/ nem mondanám nekik, de azért véleményem csak lehet, nem?

szerintem ez halál gáz. bocsesz.

2011. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű, hogy valami hülyegyerek vagy akinek senkije sincs, vagy csak nem tud megbírkózni a világ dolgaival.


Amúgy nem gáz, sőt le se szrom :D

2011. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

"szerintem ez halál gáz. bocsesz."


Akkor így jártál,ettől függetlenül közöd nincs hozzá xD Én csak azon röhögök, hogy embereknek annyira nincs más dolga még válságba se, hogy munkaidőben feljönnek ide és bromságokat kérdeznek.

2011. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
így jártam? :D hogy? most nekem valami rossz lett, mert szerintem ez fura? amúgy magadat is sajnáld, te is itt vagy
2011. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindenkinek jó, miért lenne gáz? Az lenne gáz, ha itt kérdezgetnének, hogy utálom az anyósomat, ki nem állhatom a vejemet, anyám utálja a páromat... Na, az lenne a gáz.
2011. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kerítés még rendben van, de az sértő a lányra nézve, hogy pattogni kell a férj körül a hatalmas szívességért, hogy elviseli őt.
2011. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is szereten a vejemet (amíg szereti a lányomat és az unokámat), a kedvencét főzöm, csomagolok is neki, amikor hazaindulnak. Ugyanúgy a lányomnak is.
2011. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!