Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fukar az anyós? Tök...

Miért fukar az anyós? Tök ritkán vagyok náluk, max.2hetente 1 napot, és feszt arra jön ha eszünk a párommal. Állandóan azt nézi mit eszek meg mennyit. Nem is szeretek enni náluk.

Figyelt kérdés
Nem is szoktam csak valami nagyon minimálisat, mert nem is esik jól a kaja. Meg ha melegítünk a mikroban, állandóan megkérdezi a kisfiát, hogy mit melegítetek? Sajnál mindent. Amúgy is sz..rt főz, zsírosat, utálom a főztjét és még sajnálja is. Most vigyek magammal kaját titokba? és ne egyek náluk semmit?
2011. nov. 21. 11:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tolerálom, ha egy anyós hülye. Az enyémet is helyretettem már kétszer. Nem kötelező nekem puszipájtásnak lenni vele.

Igen! Ha ilyen irígy, vigyél magaddal kaját, megmondod neki, hogy pl. hoztunk egy kis grillcsirkét, tessék enni! Aztán vagy eszik, vagy nem. Te meg legalább jól laksz.

Persze ez sem fog neki tetszeni, de ha szólni mer, ki lehet oktatni, hogy ha az övét eszed az sem jó, ha viszel az sem?!

2011. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ne egyél náluk semmit. Ha nem jó szívvel adja az ételt, akkor ne is adjon, úgy sem válik egészségedre.
2011. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen,szerintem is hordj egy darabig külön kaját,hátha észbe kap. Etersd abból a pároat is.Esetleg vigyél alapanyagot és főzzél. De persze előtte kérdezd meg őt gond lenne e neki.
2011. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
VAgy cseréld el anyóst egy tevére az arabokkal:)
2011. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Ne titokban hordj oda kaját, hanem nagyonis nyíltan. Sőt, főzz valami finomat és kínáld meg belőle :)
2011. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Arabok nem kötnek előnytelen üzletet.
2011. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
:)
2011. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Általában úgy vagyok ott,hogy késő délutántól másnap délutánig. Szóval 1 vacsi, (reggelizni nem szoktam), meg egy ebéd. Aztán legalább 2 hétig nem is lát. Meg alig eszek,mondjuk vacsorakor 1 zsemlét. Szóval én tök égőnek tartanám kiosztani az anyóst emiatt, mert szánalmas ha valaki sajnálja a kaját szerintem. De lehet az lesz,hogy viszek magammal kaját aztán megkínálom és hátha észreveszi magát... Ez egy jó ötlet! Köszi
2011. nov. 21. 11:37
 9/26 A kérdező kommentje:
Lehet egy tevével jobban járnék:D háhááá
2011. nov. 21. 11:39
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Így van.Ne egyél náluk semmit.Szépen kajálj be rendesen otthon,és ha kell egy szendvicset vagy palacsintát vigyél magaddal hozzájuk.(persze a párodnak is vigyél)
2011. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!