Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan mondjam meg a...

Ezt hogyan mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Volt egy fehérarany, gyémántos nyaklánc... na azt ma szerintem elvesztettem, mert a zsebemben volt és amikor kiszálltam a kocsiból, a fésűt kivettem a zsebebből és éreztem hogy valami elrepült.. .nézem, csak a fülhallgatót láttam, hát visszatettem... de most nem találom sehol.. és szerintem a nyaklánc volt az ami elrepült csak nem néztem meg rendesen... :'( annyira félek... hogyan mondjam meg nekik??? pont ma csesztek le mert hogy nem kéne ilyeneket iskolába hordani... és erre elvesztem :'( nagyon nagyon nagyon nagyon félek... mit tegyek??? reménykedem hogy valahol mégis megvan, de kevés az esély rá... most hogy visszagondolok nem értem miért voltam olyan hülye hogy nem néztem meg még 1X hogy mi repült ki... :'(


Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2011. nov. 28. 19:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy baromira nem segít rajtad, de miért a zsebben kell tartani a nyakláncot, ha már olyan fontos volt suliba vinni? akkor nem az benne a pláne, hogy a nyakadban gyönyörködnek rajta?

Mondd el nekik, ha végképp sehol sem találod meg. Le fognak cs*szni és igazuk lesz! Ha már hurcolászod, tartsd ott, ahol a helye van!

2011. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
persze vállalom, hogy le fognak cseszni érte... de rohadtul félnek... és azért volt a zsebemben mert reggel nagyon sietek mindig és nincs időm felrakni, csak az iskolában....
2011. nov. 28. 19:31
 3/34 A kérdező kommentje:
egyébként meg lehet hogy nem csak simán lecsesznek... :'( pont azért félek...
2011. nov. 28. 19:32
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
egy fehér arany nyaklánc manapság nem olcsó... tuti hogy le fognak cseszni... Be kell vallanod valahogy..
2011. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Holnap indulj el korábban és próbáld meg megkeresni. Hátha szerencséd van!

Én a fehérarany karkötőmet hagytam el, és iszonyú mákom volt, és megtaláltam anno!

2011. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%

Ez úgy lenne fair, ha kifizettetnék veled.

Lenyomhatnál pár nyárimunkát, mire visszajönne az ára, muhahaha.

2011. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is keresd meg, biztos ott lesz valahol!

Hol hagytad el? A sulidnál?

2011. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
háááát is iskola a 8. kerületben van, nem sok esély hogy még megvan.... de megnézem majd.... én is terveztem, de tényleg nicns sok esély rá... :'(
2011. nov. 28. 19:42
 9/34 anonim ***** válasza:
72%

Ha tudtad hogy megverhetnek érte ha pl:elhagyod...akkor miért kockáztattad meg? Minek kell vinni suliba?

Meg is érdemled a szidást.

2011. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél zseblámpát, akkor is, ha világos van. Ha jó szögből esik rá a fény, akkoor megcsillan!
2011. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!