Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ha a...

Hogyan reagálnátok ha a társatok azzal gyanusítana meg hogy megcsaltad, pedig nem?

Figyelt kérdés
Idegesek, sértettek lennétek, vagy nyugodtak maradnátok?
2011. nov. 29. 10:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%
Ideges lennék. Nem hiszem, hogy tudnám kezelni a helyzetet. Számomra megdönthetetlen bizonyítékokra van szükség. Még akkor is ha ezzel épp nekem kell szolgálnom. Ebben az esetben pedig ritkán van ilyen. Szenvednék nagyon.
2011. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan és hányszor adja elő. Először csak annyit mondanék. Hülye vagy! és ott hagynám nevetve. Ha ideges lenne, kicsit én is ingerültebb lennék, ha pedig elfajulna a dolog, akkor megmondanám neki, hogy nem fogom bizonygatni, ha nem bízik bennem, akkor nincs értelme. Természetesen az utolsó állapotig jó pár veszekedés vezetne, tehát az már magas fokú bizalom hiány. De alapjáraton nyugodt lennék, mivel nincs mit rám bizonyítania, úgyhogy felőlem fenyegethet megfigyeléssel is, úgy sem találna semmit. de ha ez már olyan mértéket venne, ami megmérgezi a kapcsolatot, akkor szakítanék vele. De mondom, először tuti nyugodt maradnék.
2011. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Neked ez döntés kérdése? Jó neked. Hát ha nem akarsz veszekedni, akkor mindenképpen az utóbbi.

Mondd meg neki, hogy nagyon szereted, de a féltékenysége miatt el fog téged veszíteni, ha így folytatja.

2011. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, ha valaki erre a kérdésre idegességgel, távolságtartással reagál, akkor a kérdés telitalálat volt, és valóban megcsalás történt. Szerintetek rosszul gondolom?
2011. nov. 29. 10:28
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen. Ha nem tettem semmit, nem tudom bizonyítani, de a lelkiismeretem tiszta.

Annyit mondtam, hogy gondoljon amit akar, nem tudok védekezni egy gyanusítás ellen. Mentegetőznöm nincs miért, ezért részemről lezártam.

Nem voltam ideges, se sértett. Szerintem teljesen normális, ha van egy félreértés, és az a bizonyos bogár bekerül a fülbe. Persze, hogy utána akar járni.

2011. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem lennék ideges, hanem megkérném őt, hogy rendben akkor mutasson bizonyítékot. hol látott, kivel, mikor, mit csináltam? vagy mutasson bizonyítékokat pl. sms-t, e-mailt, levelet stb. mondani sok mindent lehet. támassza alá azt amit mondd! nyilván ilyen nem lesz, nem fogja tudni, hisz ha valóban nincs vaj a füled mögött akkor nem fog tudni bizonyítékot szerezni..
2011. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Én azt írtam, hogy ideges lennék. Lehet, hogy igazad van és ezzel végképp lemoshatatlanná tenném a dolgot. Lehet, hogy annyi enyhítő körülményem azért lenne, hogy az élet bármilyen területén idegességgel zavartsággal reagálok olyan szitukra, amiken nem tudok felül kerekedni. Talán, ha cseppet is ismer a párom (feltételezem róla), akkor nem vallomásnak venné a viselkedésemet.
2011. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
10 éve vagyok a párommal, ennyi év alatt kétszer kérdeztem meg tőle hogy nincs-e valakije, mert furcsán viselkedett. Nyugodtan azt válaszolta nincs, és tényleg nem volt. A napokban sajnos még gyanusabb dolgokat vettem észre, és rákérdeztem a dologra. 10 év alatt ilyen idegesnek sosem láttam, még kicsit kiabált is velem, hogy gondolkodjak el azon amit mondok, neki ezt meg kell még emésztenie stb. Azóta távolságtartó velem. Szerintetek?
2011. nov. 29. 10:40
 9/36 anonim ***** válasza:
Jajjj ilyen kérdést nem szabad itt feltenni, mert a válaszolók zöme rávágja 100 %-ig biztosan, hogy megcsal. Járj utána a dolognak, de alapvetően add meg neki az ártatlanság vélelmét. Lehet, hogy csak rosszkor kérdeztél rá.
2011. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg nem hetente merül fel a megcsalás kérdése, akkor gyanús. De az is lehet, hogy valami más baja van, amit nem akar elmondani neked, és ez volt az a plusz, amitől kirobbant.

Szóval higgadtan leülni beszélgetni, és kihúzni belőle, hogy mi a baj. Még ha megcsalás is, ember módjára kell viselkedni.

2011. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!