Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10-12 év a férfi/férj részére....

10-12 év a férfi/férj részére. Csak szerintem olyan mintha a fiatalságukat élnék?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős pár, ahol a lány most 22, a férje 34. 17 volt a lány mikor összejöttek, a pasi meg 29. Nekem akkor olyan fura volt ez a kapcsolat, de azóta már megszoktam őket, mégis olyan mintha a pasi a fiatalsága miatt lenne a lánnyal.
2011. nov. 29. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Milyen fiatalságról beszélsz? Szerinted egy 34 éves öreg?


Ha egy 50 éves lenne egy 25 évessel, még el is tudnám képzelni, de így szerintem kizárt. A 34 éves is fiatal még.

2011. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés,hogy szerinted milyen?

Nem tudom... gondolom olyan szerinted amilyennek leírtad. :)


Amúgy volt férjem és köztem is 12 év volt. Nem zavaró ez a férfi 40-41 éves koráig. Addig a pár részéről észrevehetetlen a korkülönbség. Utána viszont pokol. Nem csak nálam volt a 40 év vízválasztó.

2011. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne paráztass, 11 évvel idősebb a férjem és most tölti a negyvenet néhány hónap múlva :)
2011. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyàltalán nem öreg a férfi.

Az én párom is 34 éves, mégsem gondolnám, hogy a fiatalságom miatt van velem.

23/N

2011. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:49, 20:07-nek

Nem törvényszerű hogy így lesz, de tényleg többeknél gond volt 40 fölött.

Talán nem a nő az aki máshogy kezd érezni, hanem a pasik többségénél lélektani határ a negyven.

Az én exem 40 fölött bolondult meg, mert én még csak 28 voltam. Szerintem a "barátai" beszélték tele a fejét, a szokásos jóbol mondom, rosszakaró vagyok félék.

Azért ha észreveszel rajta valami változást hozd elő a témát.

2011. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 26 avygok,párom 41,és tényleg vizválaszto a 40....te pontosan mikre gondolsz még válaszolo,mik torténtek? Nálunk is pokol minden.
2011. nov. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy mire gondolok?

40 fölött önértékelési gondokkal küzd az a férfi, akinek nagyon fiatal a felesége, barátnője.

Gondolom az alábbiak miatt

- Bebeszéli magának, hogy öreg, így már nem is kell neked

- Látja, hogy a legszebb korba ért a nő, és látja, hogy más férfiak megnézik, irigy lesz és féltékeny

Ezért elkövet mindent, hogy a nő önértékelését is tönkretegye, kivetíti rá saját szorongásait.

Ezzel egy fiatal csajszi nem tud azonosulni, hisz ezek a gondok még nem az ő gondjai.

Összetett ez, nem törvényszerű, de általában ilyenkor a férfi szívében a szeretet helyére beköltözik az irigység, a féltékenység, és a félelem, hogy már nem elég fiatal, nem elég jó.

2011. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!