Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan fiúval/lánny...

Ti járnátok olyan fiúval/lánnyal, aki a legjobb barátotok/barátnőtöket szivatja?

Figyelt kérdés

tudom,hogy fura kérdés.csak én valahogy úgy vagyok vele,hogy aki a legjobb barátnőm ellensége,az az enyém is


mégis,össze akar jönni azzal a sráccal,akivel egy suliba járok és aki állandóan szapul...


ez egy kicsit bánt


mondjuk nem akarom irányítani a barátnőm érzéseit csak ...nem tom


nem is ismerik egymást,csak chaten beszélgetnek,meg egyszer találkoztak állítólag korin és a srác megfogta a barátnőm seggét és beszélgettek egy annyit kb hogy mizu?


és szerintem ennyiből nem igazán lehet megismerni valakit,hogy utána járjak vele,bár ez csak az én véleményem


ti járnátok egy ilyen gyerekkel?


2011. nov. 30. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a seggfogdosásnál végleg elhullott
2011. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
14:40 :DDDDD Nagyon igaz.
2011. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de valószínűleg megkérném szépen, hogy ne bántsa a barátnőmet. Az, hogy járunk-e, az a mi dolgunk, az meg, hogy köztük milyen a viszony, csak kettejükre tartozik. Felnőtt emberek legalábbis így oldják meg. Attól, hogy másoknál öri-hari van, nekünk még összejöhet.


Az egy másik dolog, ennyiből tényleg nem ismerték meg egymást, de ez már a barátnőd dolga, nem a tied.

Neked ezután sem kell szeretned a csávót, de el kell fogadnod, ha a barátnőd szereti.

2011. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


még nem vagyunk felnőttek (én és a barátnőm 13 évesek vagyunk,a gyerek meg 15 lesz...nem tudom mikor)


bár igaz,végülis nem az én dolgom hogy kivel jár,csak inkább az,hogy velem mostanába alig foglalkozik,megy a hülye liba osztálytársaihoz,mert most ők a nagy barátnői,meg hetente van új pasija szinte...és ez meg már tényleg durva volt,hogy pont azzal a sráccal jön össze...

2011. dec. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!