Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiatal lányok! Ti milyen...

Fiatal lányok! Ti milyen gyakran ölelitek meg a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Főként 18-22 évesek vélemény érdekelne, de írhat bárki.
2011. febr. 6. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon sokszor megöleljük egymást. Találkozáskor, elköszönéskor biztos, azon kívül kb. 10 perc-fél óránként.

Mondjuk én mindenkinek képes vagyok a nyakába ugrani (anyu, apu, tesóm, haverok).

18/L

2011. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Soha. Nem vagyok az az ölelgetős tipus, de attól még nagyon jóban vagyunk.
2011. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nincs legjobb barátnőm.
2011. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
évi néhány alkalommal, ünnepek, születésnapok alkalmából, ha gratulálunk, amúgy nem.
2011. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Mi is csak alkalmakkor. Pedig nagyon jó barátnők vagyunk, mindent meg tudunk beszélni de valahogy nem:)


L/19

2011. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy meglátjuk egymást, egyből. és elköszönésnél is. meg ok nélkül is. :)

18L

2011. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szinte soha, vagy csak nagyon kivételes alkalmakkor, maximum egy évben 1-2szer

20/L

2011. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
óh, mikor talákozunk mindig :)
2011. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
58%
mi a legjobb baratnommel nagyon sokszor olelgetjuk egymast.....de en olyan vagyok,hogy mindenkit megolelek csak ugy......szeretek szeretni:P es igy ki tudom a barataimnak mutatni,hogy szeretem oket...:Pnah de m1 egy kicsit eltertem a tematol...sokmindenkit szoktam olelgetni szuleimet fiukat lanyokat osztalytarsaimat stb stb...meg a kemia-tanarnomet is....:P16/L
2011. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem két barátno vagy barátnok kozti kapcsolat nem a gyakori olelgetéstol fugg.Mondjuk az én barátnoim gyakran olelgetnek meg puszilgatnak engem,pl.:találkozáskor,szulinap,névnap vagy vigasztaláskor.De mondjuk amiota volt 1huzos majd 5éves párkapcsolatom,azota vmiféle blokk van bennem.Azota nem szeretem kimutatni a kotodésem mások iránt,aki nekem fontos,az puszilgatás nélkul is tudja,hogy fontos számomra.
2011. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!