Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Voltatok már úgy, hogy szerettétek volna megcsókolni a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Nem, nem írtam félre. :)

Arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel nagyon jóban vagyok, igencsak kitárulkozunk egymás előtt (persze csak szóban) és egyre többször mondja, hogy elege van a pasikból, és hogy a nők sokkal normálisabbak, stb. Meg elég sokszor úgymond "húzzuk" egymást. Poénkodunk ilyesmikről, célozgatunk... Legalábbis én célozgatok, poénosan burkolva, nála viszont nem tudom eldönteni, hogy minek vegyem? De egyre sűrűbben van ilyen, és azon kaptam magam, hogy nem hagyna hidegen a dolog. Mármint csak a csók, továbbiakra gondolni se merek...

Még sosem éreztem ilyet ezelőtt, szeretném valahogy a tudtára adni, de félek, megijedne, mert ő csak poénnak szánta, és egyből fuccs a barátságnak. Nagyon szeretem őt, mint barátot, nagyon fontos nekem, de ugyanakkor ezek a poénkodások kezdenek egyre jobban megőrjíteni... Honnan tudhatnám meg, hogy a szíve mélyén, ő mit gondol, érzi-e azt, amit én?


Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, végül lett belőle "valami", vagy barátnők között ezzel alapból felesleges próbálkozni?


Kérek mindenkit, hogy csak komolyan válaszoljon, és lehetőleg olyanok, akik már voltak így!

Bunkók és hebrencs kamaszok kíméljenek, ez nálam nem csak egy időszakos divat fellángolás, tényleg komolyan gondolom.


Ja, és ha valakinek eszébe jutna; nem, nem vagyok és nem is érzem magam leszbikusnak. Kapcsolatban élek évek óta, szeretem a párom, és más lány/nő iránt nem éreztem még soha ilyet.


23/L


2010. aug. 1. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem de velem már sajnos majdnem fordult ilyen elő
2010. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát most ez lehet, hogy furán fog hangzani, de előre kikötöm, hogy nem vagyok leszbikus és rendes párkapcsolatban élek fél éve a barátommal, előtte volt egy két éves kapcsolatom egy másik srcáccal és előtte meg egy egy éves egy másikkal. 18 éves lány vagyok amúgy. :D

Szóval én először lánnyal smároltam. A legjobb bnőmmel. 4 lánnyal csókolóztam összesen, szóval én nem tartom furának, ha meg akarod próbálni lánnyal. Kíváncsiság vezérel, minden ami új, az érdekli az embereket. Jó persze van ami nem, de az más na... :D Én felvetettem a bnőmnek az ötletet először viccesen és aztán elgondolkodott rajta. ;) Utána megbeszéltük, hogy kipróbáljuk és úgy is tettünk.

2010. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hát nem a legjobb ötlet .. mert nehogy baj legyen belőle.. pl hogy neki bejössz kapcsolatot akar te meg nem akkor vége a barátságnak

velem történt ilyen párszor hogy lány barátot meg szerettem volna csókolni de én fiú vagyok.. és fiúval még ilyen sose volt ..

jah és régen azt éreztem kb 10 évesen hogy szerelmes vagyok a tesómba és meg akarom csókolni. de mára teljesen elmúlt. de ö is lány.

2010. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
képtelen lennék csajjal csókolózni nálam undor lett ilyenböl
2010. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
azonos nemüvel nem tudnák csókolózni
2010. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy a párod mit szólna ha megtudná hogy ez megtörtént. Mert én 28 éves pasi vagyok, nem bírnám elviselni ha megcsalna a barátnőm, de ha egy barátnőjével csókolóznának egyet az beleférne, én nem csalnám meg senkivel (csak a nőket szeretem)! Ezt kéne kiderítened, hogy a párod mit gondol erről, mert benne van hogy úgy gondolkodik ahogy én, de az is hogy nem. Izgalmas még belegondolni is, én ezt elnézném a barátnőmnek, de ha még előttem mutatnának valamit mégjobb lenne:)
2010. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy kis biszex hajlamod. Szerintem ne fojtsd el. Az csak szorongásos pszichés zavarokhoz vezet. Hagyd magad sodródni, Kialakul. A fiatalabb, serdülő korú lennél, mondanám, hogy menj pszichológushoz. De ebben a korban már ő nem sokat segíthet. Legfeljebb kimondja, amit te úgyis megélsz.
2010. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
el tudom képzelni pláne hanem bénáznak
2010. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ilyent én is megnéznék csak kicsit forditva
2010. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem ilyenek unalmasak lennének
2010. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!