Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vigyek 4...

Milyen ajándékot vigyek 4 hónapos kereszfiamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Halálom az ilyen kérdés... Mintha bármi jelentősége is lenne.

Talán az anyját kérdezd meg, mire van szüksége.... ruhát nem érdemes, úgyis kinövi hamar. Talán a fogzáshoz használatos hűthető rágóka hasznos lenne.

2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
narancsot
2011. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyja van neki, ugye? Hozzá fordulj bizalommal.
2011. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szülőket kellene szerintem megkérdezni erről,de bébitápok,pelus,csörgők,esetleg játékok,ruhák későbbre(de nem ismerem őket,ha ők ilyen divatmajmolók,akkor a ruhákat hagyd,mert ha mondjuk addigra nem Hannah Montana lesz a divat,hanem valaki egész más,és ők ilyen divatmajmolók,vagy a gyerek ilyen divatmajmoló lesz,akkor ezek mind a kukába mennek...)


szóval maradj egyelőre a pelusnál,meg a csörgőknél meg az ilyen alap gyerekjátékoknál...a többi meg majd menetközben...lásd pár éve voltak a Blade Bladek(bléd bléd) ,mostmeg szerintem a mai 10 éveseken kívül nem is tudja a többség,mi az(én 29 évesen azért vágom ezeket,mert a nővérem gyerekei akkor voltak kicsik,most 10 évesek,illetve a nagyobbik tizenkettő),a másik nővérem meg most szült nemrég,és a baba még egyelőre csak akaratos,és ennyi...

2011. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy bográcsot. Állványt meg majd hegesztesz hozzá.
2011. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pelenkatortát. Nézd meg, hogy milyen márkát használnak, és építs vagy építtess belőle. Fix, hogy örülnek neki.
2011. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valami színes puha játékot, csörgőt, valamit amit rágcsálhat.
2011. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idösen mar lehet neki allvanyos zenelös keszsegfejlesztöt venni...ezt a baba föle kell tenni es ahogy hadonaszik ha hozzaer csörög, zörög ,zenel..van a kisagy racsara is rögzithetö..az en babaim nagyon szerettek..es hasznos is..Attol is függ mennyi az az összeg amit ra tudsz szanni...vannak plüssök amiben szinten van csörgö ,esetleg zörög a füle vagy a szarnya mint a csomagolopapir van rajta ragoka ,tükör..ezekkel is szepen tudja fejleszteni magat...A jatekboltban biztosan segit majd az elado megmutatni a valasztekot:-)
2011. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, a kioktató válaszokra meg nincs szükségem, az nem segitség!


Amugy azért kérek segítséget, mert eddig nem volt "dolgom" babákkal, csak most 1 hónapja, amióta keresztmami lettem.


A pelenka torta és a készségfejlesztő jó ötlet, de már ezeket kapta a keresztelőre.


Az összeg, amit rászánok 3500 - 7000 ft között van.


(amugy nem sürün tudom meglátogatni, mert 400km-re laknak tőlem)

2011. dec. 1. 09:23
 10/11 anonim ***** válasza:
szia..A 08:08-as vagyok:-) Meg eszembe jutott a jatszo szönyeg,azon is vannak különfele kütyük..de meg a fürdeteshez is vehetsz jatekot neki...vagy amiben lehet hintaztatni ringatni..csak aztan hamar hozzaszokik majd :-D Jo szines anyagkönyvet...zenelö maci aminek vilagit a hasa vagy ehhez hasonlok...remelem sikerrel jarsz :-)
2011. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!