Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem vissza a pénzt?

Hogyan kérjem vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom tartozik nekem, és mivel nemsokára itt anyukám szülinapja, és szeretnék neki ajándékot venni. Hogyan kérjem vissza?
2011. dec. 1. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia xy!

szükségem van a pénzre amit a múltkor adtam kölcsön. vissza tudnád most adni.

2011. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
illetve kérdőjel: ?
2011. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

egyszerű emberi szavakkal: figyelj X(keresztnév,ha magázod,akkor Néni,vagy ahogy épp szólítod), anyukámnak most lesz a szülinapja,és szeretnék neki ajándékot venni,de mivel nincs tartalék pénzem,nagyon jóljönne,ha visszaadnád a pénzt(nem árt az összeget is mondani,tudatosítani),mert szeretnék neki abból ajándékot venni.


Így.Amúgy mekkora összeggel "lóg" neked az illető? Ezrekkel? Tízezrekkel? Esetleg százezrekkel?

2011. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
"Add ide a pénzt különben elfogy a méz a boltban"
2011. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezer forinttal, de azzal már 3 hónapja. Azt mondja, hogy ha tudja vissza adja, közben pedig ott lóbálgatja előttem a kétezereseit, meg az ezreseit...
2011. dec. 1. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
akkor kapj el egy ezrest a kezéből és közöld, hogy kösz, hogy megadtad a tartozásod, a kamattól eltekintek ;)
2011. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérj tőle kölcsön, amikor látod, hogy van pénze. :)
2011. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sikerült visszakapni? :D
2011. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mégnem kértem vissza majd péntek körül.. :) :D

deköszönöm a álaszokat !

2011. dec. 4. 21:29
 10/10 A kérdező kommentje:
írtam neki, de le se szarta. nyomorék...
2011. dec. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!