Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most azt hiszi neki adtam?...

Most azt hiszi neki adtam? Hogy kérjem vissza, hogy ne én legyek a paraszt?

Figyelt kérdés

Rendeltem magamnak egy nagyon drága ruhadarabot, de nem lett jó, a sógornőm mondta, hogy fú de tetszik, egyszer felvenne egy ilyet, hogy milyen az, mondtam, hogy nekem nem jó, szóval eladó, és ennyiben is maradt, nem kérte el próbára meg semmi. Így kb. negyed áron megpróbáltam eladni, nem vitték el, így még meg volt, mikor átjött, meglátta, hogy de jó, még van, mondtam, hogy igen, elviheti felpróbálni, mert X összegért nem kellet senkinek, én meg annál olcsóbbra nem akartam levinni, mert úgyis egy csomót bukok rajta, így egyelőre még megvan.

Ez volt kb. két hete. Most az előbb beszéltem vele telefonon, kérdeztem, hogy sikerült-e felpróbálni már azóta, vagy mi van, erre közölte, hogy ó abban várta a pasiját valamelyik nap, de le kellett tennie, mert dolgozik. Hát tök jó! Megvenni biztos nem fogja, negyed áron sem, mert soha semmire nincs pénze. Most szerintetek azt hiszi, hogy én ingyen neki adtam, mert hazavihette felpróbálni? Mit csináljak, nekem az sokba került?


2011. júl. 7. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én megmondanám, hogy ha nem kell neki, akkor hozza vissza, mert még megpróbálom eladni másnak.

Nem bonyolítanám.

2011. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
kamuzz. mondd hogy van vevő a ruhára de ha neki jobban tetszik akkor megveheti ő. így legalább vagy visszakapod vagy megveszi.
2011. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne légy már ilyen béna! Fogod magad és visszakéred az a tied. Valószínűleg tényleg azt hiszi hogy az az övé.
2011. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%

Mondd meg neki hogy (hát ha kell hazudj) hogy mondta egyik ismerősöd hogy a barátnője igen jómódú és még féláron is megvenné és ennyi...visszakéred tőle és heló szia

Na csak ennyit Béke!

2011. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

szépen hívd fel és mondjad neki hogy ennyi meg ennyi, ha kifizeti maradhat nála ha nem akkor vigye szépen vissza,mert te tovább fogod hirdetni és nem akarod hogy elhasználódjon. Neked sok pénzbe került és csak úgy nem adod oda senkinek.


Én ugyan így voltam sógornőmmel, én nem szóltam nyeltem egyszer nyeltem kétszer, majd már azt vettem észre, hogy mindenem ott landolt nála. A végén szóvá tettem, de én voltam a hzug meg a szemét, mert én neki adtam és most meg van pofám vissza kérni. Azóta megtanultam, hogy amíg a pénz nincs a kezembe semmit nem adok oda.

2011. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem hazudni nem érdemes, mert ha nincs vevő és nem adod el, majd ez kiderül(miért ne derülne, a hazugság ki szokott), akkor jogosan lesz mérges rád, és akkor már tényleg parasztnak fogsz tűnni a szemében. De ha szimplán megmondod, hogy kéred vissza, mert még árulni fogod, akkor nincs gond. Ha pedig annyira nem kel el, akkor fontold meg, hogy tényleg odaadod neki ajándékba, mert felesleges tartogatni, és várni hogy tönkremenjen. A kicsinyesség sem jó dolog.
2011. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan kérd vissza, hogy találtál rá másik vevőt. Ha meg megint meglátja, és rákérdez, azt mondod, h mégse volt jó neki. És akkor még nem is voltál bunkó. Ilyen egyszerű. Amúgy utolsó egy ruha hogy meg tönkre a szekrényben? Maximum akkor ha hordják.
2011. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!