Pömszike kérdése:

Mit lehetne tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve, van egy 1 éves kisfiam és most 5 hetes terhes vagyok! TEgnap mikor hazajöttem boldogan a dokitól találtam egy levelet amit a párom írt egy másik nőnek! Leírta benne mennyire elcseszte a dolgokat és h milyen fontos az a nő számára! Teljesen kiborultam, megbeszéltem vele is de még ő volt felháborodva! Mindent megtettem érte, szinte a rabszolgája vagyok....családom nincs aki segíteni és sajnos barátok sem! A párom mellett nem lehetett senki.....MIt tehetnék???
2011. dec. 2. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dob ki! tudom könnyű ezt mondani, de ha akar valamit még tőled, akkor majd megembereli magát és visszasunnyog, ha meg nem, akkor úgyis tök mindegy az egész..kérdés, hogy meg tudsz-e neki bocsátani
2011. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha van végzettséged,vagy munkád, ahová visszavárnak, akkor megállsz a a saját lábadon is.
2011. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a lakást ő fizeti, mint említettem senkim nincs...ez már nem az első félreérthető esete volt, de ugy gondoltam mindig is ő a gyermekem apja..viszont le sem tudom írni mit éreztem tegnap mikor láthattam h 5 hetes terhes vagyok és hazajöttem megtaláltam azt a levelet....a lehető legnagyobb szarnak érzem magam....
2011. dec. 2. 12:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Mélyen átérzem a helyzetedet és sajnálom.Semmi hasznosat nem tudok írni,mert fogalmam sincs,hogy mit tennék a te helyedben.Kitartást kívánok neked és egy nagy ölelést küldök,tudom,hogy sokra nem mész vele.
2011. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez az a helyzet, amire csak a korlátoltak tudnak egyértelmű választ adni. Elmehetsz talán egy anyaotthonba ideiglenesen, és onnan tovább. Mindenképpen kérj segítséget.
2011. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudod megbeszélni a pároddal, hogyan legyen tovább? :/
2011. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A párom azt hiszi h azért mert én anya vagyok nekem kutya kötelességem őt kiszolgálni mindenben..amivel nincs is semmi gond mert maximálisan gyerek mellett is mindent megtettem érte, sőt barátkozni se barátkozok, senkivel nem beszélek, eljárni nem járok el sehova, semmi okot nem adok neki arra h ennyire megalázzon! pláne ugy h annyit nem mondott még nekem: SORRY tévedtem beszéljük meg! Jogtalannak tartja az én visselkedésemet, mert ezt én nem érthetem.....jön a hülye kifogásokkal...de persze azt véletlenül sem gondolja át h 5 hetes terhesen mit fogok magammal kezdeni plusz még egy 1 évessel.....neki kényelmes volt mindig is én meg szarjam össze magam....mintha elvettek volna egy részt belőlem...nagyot csalódtam és nem bírok még csak rá nézni sem....undorítónak tartom...mert én mindig csak annyit kértem legyen őszinte!
2011. dec. 2. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Téged kihasználnak, mint állat. :(
2011. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a párodat el kéne hagynod, ez sajnos kétségtelen :( viszont van itt még valami amit senki sem említett.... (tudom, nem leszek népszerű, hogy leírom, dehát mindegy) új életet kezdeni baromi nehéz lesz egyedül az 1 éves kisfiaddal is. még csak öt hetes vagy... biztos megszülöd?
2011. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 12.00-ás vagyok. Lehet, hogy nem leszek népszerű, de ha a párod elhagy, talán jobb lenne nem megszülni azt a gyereket. Elég nagy gond lesz magadat és már meglévő gyerekedet eltartani.
2011. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!