Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? (bővebben lent)

Mit kéne tennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehetett jelentkezni önkéntes munkára a suliban, én jelentkeztem, arról szól, hogy elmegyünk idősek otthonába, beteg gyerekekhez a kórházba stb. , de aztán rájöttem, hogy ez nem nekem való feladat , én ezt nem tudnám feldolgozni, túl érzékeny vagyok hozzá pl. kb 1 éve is inkább megvettem egy idős nénitől aki az utcán árult az összes virágát, hogy ne üljön a hidegben. Már kikellett tölteni egy lapot, hogy mekkora pólót kérek stb én beírtam , hogy csütörtökönként ráérek, de nem tudom mit csináljak. Nem arról van szó, hogy nem akarok menni, de tényleg biztosan elsírnám magam, ha oda kerülne sor és az nem igazán lenne jó. Mit csinaljak? Egyébként bocsi, tudom, hogy rossz kategória, de nem tudtam hova rakjam.
2011. okt. 24. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább próbáld meg, lehet, hogy nem is lesz semmi probléma. Ha meg mégis úgy alakul, hogy nem bírod csinálni, akkor meg fogják érteni. De legalább próbáld meg, ne add fel még mielőtt belekezdtél volna.
2011. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki, nagyon jó érzés lesz. Ha nem jön be, akkor még mindig kiléphetsz, senki nem fogja erőltetni. De ha meg sem próbálod, sosem tudod meg, milyen. Dicséretes, hogy ilyenre vállalkozol! :)
2011. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, igen, rossz érzés, hogy valaki beteg, fáj valamije, stb... De nagyon jó érzés lesz, hogy tudsz nekik segíteni, és szerintem nem fogod rosszul érezni magad, hanem jól fog esni, hogy látod rajtuk, hogy örülnek nektek, és kedvelnek titeket...
2011. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már elvállaltad ne hátrálj vissza . Amúgy ha ennyire érzékeny vagy akkor menj öregek otthonába mert ott nincs semmi olyan :) !
2011. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt, csak menhelyen.

Imádom az állatokat, de nagyon gyenge vagyok lelkileg ilyen téren. Azt hittem, hogy nem fogom bírni, majdnem vissza is léptem, de mégsem. Elmentem és azóta is rendszeresen járok segíteni. Isteni érzés. :)

2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idősek otthonában szerintem nem éreznéd rosszul magad. Beteg gyerekekkel én sem foglalkoznék... csak azt látnám, ha rájuk néznék, hogy szomorúak és meg fognak halni... az időseknél azért ez más. Hozzájuk én szívesen járnék.


Én egy cicák mentésével foglalkozó alapítványnál vagyok önkéntes. Nem menhelyről van szó, több lakás van, ahol van 7-10 cica szabadon, az egyik ilyen helyre járok hetente pár alkalommal cicázni. Először rossz volt, sajnáltam őket, hogy egyedül vannak egész nap, de aztán megvolt az első örökbe adás, miközben ott voltam, és akkor értettem/éreztem meg az egész értelmét :)


22/L

2011. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!