Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan "várom-e el", hogy a...

Jogosan "várom-e el", hogy a szemembe nézzenek és bocsánatot kérjenek?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.

Párom anyja tavaly nyáron közölte velem, hogy nem vagyok elég jó a fiához, nem vagyok elég jó a családba, mert náluk majdnem mindenki diplomás (én meg esti gimit végeztem),

és miért viselkedem úgy mintha én volnék a walesi hercegnő...? Ugyanis nem voltam hajlandó párom öccsével és az ő nőjével házibuliba menni ismételten, ahol előkerül a fű, a pia...

Persze a kedves mama mit sem sejt...

Én sem világosítottam fel.

Kb. 2 hónappal később a párom lakásán volt egy házibuli,ami egy szórakozóhelyen folytatódott, természetesen nélkülem

( hatan voltunk összesen).

Én néztem a tévét, majd lefeküdtem, de még nem aludtam, mikor hazajöttek.

Pár perc szöszmötölés-motoszkálás után mindenki lefeküdt.

(Egyszobás a lakás)

Néhány perc múlva hallom, hogy az öccs és a csaja nyögnek, lihegnek.

Mondom, egy szobában hatan!!!

Egy darabig tűrtem, aztán villany fel, és kérdőre vontam.

A srác mérgében majdnem nekem esett, hogy én mit képzelek, mert az nem is az én otthonom, stb.

Beígért egy kis hajtépést, pofánverést....

Akkor este hazamentem, anyámnál aludtam.

Azóta az eset óta nem voltam párom családjánál.

De nem is fogok. Karácsonykor sem.

Kedves mama büszke lehetne a gyerekére. Ha ezt tudná...


2011. dec. 2. 17:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Találj ki jobb sztorit!
2011. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Talán te voltál itt akkor este vagy én?
2011. dec. 2. 17:32
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Bolhából csinálsz elefántot...gondolom, nem voltál egyetemista kolis :D
2011. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy hol volt a párod, amikor az öccse megfenyegetett?

Mert ha nem küldte el a fenébe az egész bagázst ebben a helyzetben és Te mentél el helyettük, akkor én nem a családját kerülném, hanem a srácot!

2011. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem se normális ez az egész... meg a család se... pároddal mi van, mit szólt a dologhoz?
2011. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

3. válaszoló: 22 éves vagyok, voltam egyetemista kolis, de én is kiverném a dilit, ha valaki egy tömött szobában állna neki a dolognak...

Mindennek megvan a helye, ez nem az!

2011. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.

PÁROM IS IVOTT AKKOR ESTE, ÉS A VITA ALATT A KÖNNYEI POTYOGTAK, DE EGY BÜDÖS SZÓT NEM SZÓLT.

HAZA NEM KÜLDHETTE ŐKET, MÁSIK MEGYÉBŐL JÖTTEK EL HOZZÁNK.

EZT A BIZONYOS ESTÉT -HA SZÓBA KERÜL-MINDIG AZ ORRA ALÁ DÖRGÖLÖM, MIÉRT NEM ÁLLT KI MELLETTEM.

ANNYIT MONDOTT NEKEM UTÓLAG, HOGY FINOMABBAN IS SZÓLHATTAM VOLNA A TESTVÉRÉRE, HISZ MIT VÁRTAM EL EGY ITTAS FICKÓTÓL?

MONDHATTAM VOLNA AZT IS HOGY "KICSIT LEGYETEK HALKABBAK".!!!


AZ ANYJÁRÓL ANNYIT, HOGY "Ő NEM ÚGY GONDOLTA, SZERET TÉGED.... STB... aKKOR MEG MIÉRT ENGEM DÖNGÖL A FÖLDBE A KISFIA HELYETT?

MEG AZ Ő 17 ÉVES KISBARÁTNŐJÉT???????????

2011. dec. 2. 17:45
 8/26 anonim ***** válasza:
16%

A Mamanem tudja, hogy füveznek, így valóban nem érti, miért kerülöd a társaságukat. Ezért őt nem hibáztathatod.

A szórakozóhelyre elmehettél volna azért velük, nem hinném, hogy itt is szívtak, ha netán mégis, neked nem kell. Én sem bírom az ilyesmit, de néha kell kompromisszumokat kötni, néha kibírod, főleg, ha a barátod is ment.

Az esti dugás? Hát istenem, zajlik az élet.

Már előbb haza kellett volna menned, ha nem tartottál velük a buliba, ittas emberekkel nehéz kijönni, ha nem vagy a szintjükön :) A másik 3 embert nem zavarta? Miért?

Túl érzékeny vagy, és már eleve keresed, hol köthetnél beléjük, mert nem szimpik neked.

2011. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%

Egy darabig tűrtem, aztán villany fel, és kérdőre vontam.


Na ez kötsögség volt. Várhattál volna reggelig az álszent "mi nem szoktunk hangosan dugni" dumáddal.

Egy szó jut eszembe irigység...

2011. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Mindenki csinálja otthon a négy fal között... Könyörgöm.. Nem istállóban élünk...

Én legalábbis nem.

2011. dec. 2. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!