Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy menjen...

Hogyan vegyem rá, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
A barátomról van szó (21 éves). Lassan egy hónapja verekedett egy másik sráccal aki a hasba rúgta és azóta néha elkezd fájni neki. Vagy 2-3x mondta én pedig mondtam, hogy menjen orvoshoz mert ez nem játék, de azóta nem is mondja. Csak simán észreveszem mert akkor szokott ilyen lenni ha fáj valamije. Pénteken meg szombaton is együtt aludtunk és többször is felkelt, járkált, leült, lefeküdt meg mindent csinált (nem szóltam neki de észrevettem). Minden nap elmondom neki, hogy menjen el de nem akar. Hogy lehetne rávenni?
2011. dec. 4. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért verekedett?
2011. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát, nem tudom, Ha az észérvek nem hatnak, nem tudom, mit lehetne csinálni. Pedig tényleg komoly baj lehet belőle. Akár rákos is lehet. Nem akarlak megijeszteni, de esetleg megpendítheted neki. Végső esetben. Vagy szövetkezz anyukájával, hátha sok lúd disznót győz. Veszíteni nem veszít semmit. De az idő az egy fontos tényező. Minél előbb megy el, annál jobb, annál előbb tudnak segíteni, ha baj van. Ha semmi nem megy, ijessz rá. Hátha...
2011. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legyél határozott,kisérd el.
2011. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Akár rákos is lehet."


Még ekkora marhaságot...

2011. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Menj el vele a dokihoz.

Mond azt egyik délután, hogy menjetek sétálni és irány a doki,ha ott van,már csak nem fordul vissza!

2011. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki mégegyszer, próbáld meggyőzni, elhiszem hogy félted :S Próbálj rá hatni, mondd el neki hogy képzelje el hogy Ő mit érezne ilyen helyzetbe... Hátha átgondolja, és legalább a te megnyugvásod érdekébe elmegy ahhoz az orvoshoz :) 14L
2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, egy hasba rúgástól miért lehetne rákos? :D
2011. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rákos nem lehet, viszont ha elég erősen rúgták meg, akár belső vérzése is lehet, vagy felrepedt a méhe, sérülhetett a bele, stb.

Ha sehogy sem tudod rávenni, akkor egyszerűen rángasd el, vidd magaddal. Ha az észérvek sehogy sem hatnak, kicsit erélyesebben kell cselekedni.

2011. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NAGYON fontos orvoshoz menni! A kétszakaszos lépruptura elhúzódó belső vérzés és életveszélyes. Nem beszélni kell, tedd elé ezt, és mondd, hogy meghalhat, én üzenem! L27 eü-s


[link]

2011. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális srácnak nincs méhe....
2011. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!