Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyut,...

Hogyan győzzem meg anyut, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem, hogy az egyik anyajegye megváltozott. Korábban már el kellett neki egyet távolítani az "csak" gyulladt volt mint utóbb a szövettanból kiderült, de ezen még az orvos is meglepődött. Arra is én hívtam fel a figyelmét, de most megmakacsolta magát teljesen, mondván akkor se volt gond, most se lesz.

Mit tegyek? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

Már arra is gondoltam, hogy holnap kérek neki egy időpontot és kész tények elé állítom.


2011. febr. 10. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem halogatandó dolog!

Valahogy fűzd meg, hogy menjen dokihoz!!!

Abba nem hal bele, ha azt mondja a doki, hogy nincs probléma vele, ellenkező esetben, na ezt hagyjuk is.

Vidd el kézen fogva!


Vagy legalább ha lesz melanoma nap, oda menjen el! De az még sokára lesz.

2011. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt gimis osztálytársam járt így és ismerettségi-rokonsági körben is rengeteg a daganatos megbetegedés. Én azt mondom, hogy szinte bármilyen módon vedd rá, ez nem vicc! Fő, hogy időben menjen. Ha kiderül, hogy baj van bőven ráér eldönteni, hogy akarja e a folytatást, de ne legyen egy életre lelkiismeretfurdalásotok, hogy mi lett volna ha...
2011. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan a tavalyi, de biztos lesz ilyen idén is! Idelinkelem, hátha mást is érdekelhet:

[link]

Tök ingyen volt tavaly, csak időpontot kellett kérni telefonon. És átvizsgálták tetőtől talpig az embereket. Akinek gyanús anyajegye volt, azt irányították a megfelelő helyre. Teljesen jó dolog ez, éljetek vele!

2011. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most éjszaka esett le az egyik anyajegyem fele és arra ébredtem, hogy a hálóingem véres:S Ezek komoly dolgok, holnap én is időpontot kérek..


Jelentkezz be helyette és állísd kész tények elé:) Hangsúlyozd, hogy Neked ez nagyon fontos lenne és aggódsz érte és tegye meg a kedvedért. Biztos nagyon fog örülni, hogy ilyen gyereke van:)


L/19

2011. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen kérd meg, hogy ha magáért nem is de nagyon kéred érted tegye meg ! Ha csak gyulladt, akkorn ismét nincs mitől félni, de ha fél a nagyobb bajtól, azt ha elkapják időben megtudják gyógyítani. Határozottan, de szépen beszéld rá !
2011. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aranyosak vagytok nagyon, de eddig sajnos csak annyit sikerült elérnem, hogy lehisztérikázott. Én annyira nem értem, hogy lehet ilyen. Főleg, hogy kifejezetten jó a kapcsolatunk, nem is szoktunk veszekedni. Itt sírok neki, de nem érdekli.

Sajnos az ismerettségi körében és a rokonok közül sem tudok senkit rávenni, hogy győzze meg, ismerem őket nem vennének komolyan. Apu talán segíthetne, de ő meg csak egy hét múlva jön haza.

2011. febr. 10. 19:18
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor (jó értelemben véve) zsarold meg! Ha kér tőled valamit, hogy csináld meg, akkor mondd neki azt, hogy jól van anyuci megteszem, ha cserébe te elmész a dokihoz...! :-)


Neked van anyajegyed? Akkor azt is csinálhatod, hogy úgy csinálsz anyud előtt, mintha viszketne vagy bármi. És akkor mondd, hogy te a tieddel elmész dokihoz és kísérjen már el, mert nem akarsz egyedül menni. És akkor egyben az övét is megnézhetné a doki... ;-) Aztán ha ott vagytok, akkor már nincs menekvés!

2011. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Más megoldást nem látok mint az érzelmi zsarolás. Ha pár napig alig beszélek vele, csak észbe kap. (Legalábbis remélem.) Úgyis jól összevesztünk...(Lényegében először.)
2011. febr. 10. 20:50
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne add fel. Úgy látom a viszonyotok, emiatt nem hinném, hogy megfog romlani, még ha néhány csatát meg is kell vívjatok.

Kérdezd csak meg, ha neked lenne ilyen bajod Ő mit szeretne mit tegyél. Legrosszabb esetben apukád egy hét múlva remélhetőleg rátudja beszélni !

2011. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem adom fel, de így olyan rossz. Annyira tehetetlennek érzem magam.

Azért próbálkozom még.

2011. febr. 11. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!