Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Otthagynátok a párotokat ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a párotokat ez esetben?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogyha valami kis apróságot kérek tőle (pl vigye ki a koszos gatyáját), elengedi a füle mellett. Ha meg megcsinálja, akkor Istenként kell nyalnom a s.ggét.

Ma kaptam időpontot a dokihoz, hogy a cicámat kasztrálják, de nem tudtam elvinni reggel, mert csak motoros jogsim van és kisbabám, akire vigyázni kell. Kértem vigye el. Na ebből olyan háború kerekedett, hogy ezzel a koszos macskával csak a gond van..blabla...

Ez csak egy példa, hogy lássátok, hogy kezel. Kértem tőle, hogy mutasson némi tiszteletet, mert otthon mindent megcsinálok és nevelem a gyerekünket. Erre azt válaszolta, ahhoz tiszteletre méltónak kéne lennem.

4 éve vagyunk együtt, azt mondta esküvő akkor lehet ha szülök neki még egy gyereket. Na nehogy már gyerekgyáros legyek és ne magamért vegyen valaki feleségül. Így már azt is megbeszéltük, hogy nincs az az Isten, hogy hozzámenjek.

Nagyon szomorú vagyok. Nem tudom, lenne-e értelme folytatni. Ti mit mondtok erre?

Valahogy úgy érzem, nem szeret, de már én is kezdek komolyan kiábrándulni :(


2009. aug. 12. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a ffi nem érdemel meg téged és a gyereket.. Szégyellhetné magát, hogy nem bánik tisztelettel a párjával.. Én a helyedben nem tűrném, hogy így bánjon velem.. Otthagynám.
2009. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lépnék, de nagyon gyorsan.
2009. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Otthagynám. Ha egy kapcsolat odáig fajul, hogy ennyire nem törődik veled, nem figyel rád, akkor nincs sok értelme folytatni. Úgy vettem ki a szavaidból, ez már tart egy ideje, és nincs rá sok remény, hogy megváltozzon. Az esküvő ilyen feltételhez kötését, meg inkább nem kommentálnám, kritikán aluli. Próbálj meg beszélni a fejével, de ha nem megy, hát szabadulj meg tőle és keress egy rendes pasit, aki tisztel is Téged!


31/F

2009. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miota viselkedik igy? Mond el neki egyszer h ha ily folytatja akkor elhagyod, hogy aztan ne tudja azt mondani h nem figyelmeztetted a kovetkezmenyekrol. Ha peddig igy csinal tovabbra is akkor hagyd ott.
2009. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nehéz döntés, hiszen kisgyerekkel vagy, de tapasztalatból mondom inkább most , mint később hagyd el. Nem egy társ az aki igy viselkedik, márpedig ha 1 gyerek mellett ilyen a hozzáállása, gondolhatod milyen lenne 2-gyereknél. Fuss és hátra se nézz. Én 12 évig hezitáltam most iszom a levét! Nem szabad megerőszakolni semmit. Ami nem megy az nem megy!!
2009. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Megerősítettetek, főleg a férfi hozzászólás. Tehát nem minden férfi ilyen.

Ez így megy már jó ideje, azóta ilyen hanyag amióta összeköltöztünk.

Igazatok van, mindenképp lépni kell.

24 évesen még van reményem normális párt találni. Igaz nehéz lesz, mert 4 év az sok idő volt, de biztos van élet rajta kívül is.

2009. aug. 12. 11:37
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tapló lépj le tőle, ennél jobb szerintem már ugysem lesz!!
2009. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lépnék!!
2009. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nem férfi, csak egy földigiliszta. hagyd el..felesleges húznod az időt. aki tapló, tapló is marad.
2009. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot érdemes szem előtt tartani:


(1) Nem pótolhatatlan, afelől nyugodt lehetsz!

Az a pótolhatatlan ember, amelyik ha beledugja az ujját a vízbe és utána kiveszi, akkor lyuk marad a vízben.


(2) A sokat tapasztaltak közmondásként szokták mondani, amikor szakításról van szó: Senki mellett sincs kolbászból a kerítés! Úgy, ahogy emellett se abból volt, a másik mellet se lesz abból!

2009. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!