Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kiderulne, hogy a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderulne, hogy a baratotoknak meg rajtatok kivul van valakije harcolnatok e erte, vagy otthagynatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Tedd hozzá hogy ha lányok lennétek
2011. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem
2011. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
otthagynám
2011. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Timi: ) ***** válasza:
100%
Ha szeretem,akkor valószínű,amilyen hülye vagyok még harcolnék,bár helyesebbnek tartom ésszel azt,hogy hagyni,de szerelmesnek beszélni,olyan,mint a falnak. ugyebár. :)
2011. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha valaki csal valakit akkor nem erdemli meg az illeto h vele marajon a parja!!!en nem maradnak vele!!! es szerintem ha pasi lennek akkor sem! L/19
2011. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez igy van TIMI ha valaki szerelmes orultsegeket is megbocsajt vagy elnez a parjanak!!! ez igy van!!!!!! L/19
2011. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát józanul gondolkodva alap hogy elhagynám, tegyük fel ha lány lennék és pasim lenne... de sztem forditva is van értelme a kérdésnek.

amúgy meg Timinek van igaza, aki szerelmes, az őrült... az képes lenne harcolni érte talán, és még el is hinné hogy lehet még minden szép és jó, ahogy elképzelte... kicsit nemelőnyös hogy szerelmesen nemtud az ember gondolkodni értelmesen :) meg fogalmazni se nagyon asszem :D néha leirok vmi választ, visszaolvasom még értelmesnek tünik aztán elküldöm és kiderül hogy zagyvaság az egész :D

2011. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhagynám
2011. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akérmennyire is szerelmes vagyok, nem tudnám lenyelni, és úgy nézni rá, mint régen. otthagynám, akármennyire is fájna.
2012. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!