Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna ha meglátna egy...

Mit szólna ha meglátna egy másik férfivel?

Figyelt kérdés
igazából nem becsült engem, természetesnek vette hogy vagyok, vagy ha nem is vagyok éppen akkor visszamegyek hozzá. sokszor volt már így, a számát sem tudom hányszor. Most szakítottunk úgymond megint és elgondolkoztam hogy esne neki ha másik férfivel látna? Ha így állt hozzám akkor lesz@rná vagy azért elgondolkodna rajta hogy végleg elveszett?
2011. dec. 4. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lesz@rná. "Randizgasson kicsit, a jövő héten úgyis visszajön."
2011. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ne az érdekeljen, hogy mit szólna hozzà hanem az, hogy mit adott neked amiben a boldogsàgodat megtalàlod.Lehet, hogy nem nagyon érdekelné, ha eddig sem sokat kaptàl tõle.
2011. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem kavarnék addig másik férfival, amíg azon jár az eszem, hogy az exem mit szól hozzá. Neked sem lenne jó, és a pasival szemben sem lenne tisztességes. Inkább heverd ki, és lépj tovább.
2011. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, most jót röhögne rajta, és élné tovább az életét.


10-20-25 év múlva pedig visszagondolna: "A fenébe. Ezt nem így kellett volna csinálni."


Látni, hogy rendes vagy. És tényleg szereted/szeretted a párodat, hiszen vissza mentél hozzá többször is. kár, hogy nem becsüli az ilyen lányokat, Téged! Érdemes lenne. Ha megfogadsz egy jó tanácsot: hagyd ott. Nem érdemel meg Téged, csak elszalasztod az időt/a lehetőségeket hogy tényleg rátalálj az igaz szerelemre.

2011. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj! Hagyd ezt a pasit a fenébe! Te is nagyon jól tudod hogy ez így nagyon nem jó. Én is eljátszottam ezt egy jópárszor. Szakítottam vele, de aztán mégis visszacsalogatott magához. Mikor kijelentette hogy ő milyen magányos, meghogy ő nem tudja nekem azt megadni amit én akarok (család), akkor mondtam azt hogy na szevasz te bunkó örökre! Megtudná ő nekem adni, ha akarná! Csak ő nem velem akarja! Akkor dönnebtem rá hogy, mekkora egy tetűbe voltam belehullva 2 évig és hogy milyen elfogult voltam vele szembe. Most végleg kiraktam a szűrét, elegem lett belőle és felfordul a gyomrom ha eszembe jut, hogy odáig voltam érte! Felesleges ilyeneken agyalnod,hogy mit szólna ehez, meg ahoz, hagyd a fenébe, egyszerüen lépj tovább mert te is és énis ennél 100x jobbat érdemlünk. Ők pedig nem érdemelnek meg minket. Ennyi.
2011. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!