Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most 20 évesek lennétek,...

Ha most 20 évesek lennétek, összeházasodnátok egy 38 éves férfivel? Miért igen, és miért nem?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szerelmes vagyok egy nálam 18 évvel idősebb férfiba. Tudom, hogy most sokan kinevetnek, hogy mien kis naiv vagyok, mert egy ilyen férfinek csak "arra" kellenék, de még soha nem éreztem ilyen nagy szerelmet senki iránt. Gondolom azt hiszek rólam, hogy a pénze miatt szeretem, de ezt előre leszögezem, hogy nem. Igaz, hogy ő sem szegény, de a mi családunk sem panaszkodhat. Szóval az anyagi helyzetünk nagyjából egyenlő.

A bökkenő ott van, hogy ő a 20-as éveiben, illetve a 30-as évei elején elég nagy nőcsábász hírében állt, és ezért mindenki azt gondolja, vagy legalábbis sokan, hogy nem tudja megbecsülni a normális nőket, csak szórakozik velük, aztán jól otthagyja őket. Viszont az elmúlt 3-4 évben egy fordulópont jött az életében, aminek következményeképpen nagyon megváltozott, mert belátta, hogy ez az életmód, amit ő folytat nem vezet sehová. Azóta nagyon normálisan él, kiegyensúlyozott, de sajnos nem hiszik el, hogy mostanra tényleg megváltozott, és igaz, hogy elég későn, de felnőtt. Simán el tudnám képzelni őt a férjemnek, sőt a gyerekeim leendő apjának is. A mi esetünkben teljesen igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást, mert én örök életemben egy szorgalmas, szerény, csendes, vallásos lány voltam, és vagyok is, ő pedig tényleg a teljes ellentétem. Mit gondoltok erről? Jól kiegészítenénk egymást? Jó apja lenne a leendő gyermekeimnek, és jó férj is lenne belőle? Ti hogy cselekednétek hasonló szituációban?


Köszönöm szépen a válaszokat, és elnézést kérek az esetleges helyesírási, vagy fogalmazási hibákért!


2011. szept. 10. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Hát egy öreg kiégett ribanc pasi. Ilyen múltú +öreg pasival akkor sem kezdenék, ha milliárdos lenne
2011. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem, egészséges ember vagyok, nincs apakomplexusom, sem semmilyen lelki problémám így a saját korosztályomhoz vonzódom és nem a vén emberekhez.
2011. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Csak nehogy a közös gyerekeitek nagypapának hívják...Szerintem ez rohadtul nem normális. Én sem járok apámmal. Mellesleg elég valószínű, hogy azért szed össze 20 éves lányokat, mert még nem nőtt fel, csak azt nézi, hogy fiatal csaj legyen az ágyában. Majd 20 év múlva két gyerekkel szépen lecserél.
2011. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

ha szerelmes lennék belé :IGEN IGEN IGEN

(vannak későn érő tipusok - ő ilyen lehet)

Te is felnőtt nő vagy, ne gondolkozz úgy magadról, mintha egy naív kis tini lennél.

2011. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha szereted, nem probléma, hogy idősebb nálad (szerintem).

S, ha valóban bízol benne, elhiszed neki, hogy megváltozott, akkor miért ne kötelezhetnétek el egymást?

2011. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nekem sincs apakomplexusom, sőt semmiféle más problémám, és mint már írtam, nem a pénze miatt vonzódom hozzá. Egyszerűen szerelmes vagyok belé, és kész. Az pedig egyátalán nem látszik rajta, hogy mennyi idős, simán elmenne 28-nak a kinézete alapján (sportos, jóképű, ápolt, csinos).

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, örülök minden véleménynek, és várom a továbbiakat is! :)

2011. szept. 10. 11:54
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Hát még nem vén, de hamarabb az lesz mint te, nekem csak ezzel van bajom. Én elhiszem, hogy megváltozik valaki. Mi van akkor ha nőcsábász volt? Na és? A férjem is az volt, de kiélte magát mire én a felesége lettem. Az egyik barátnőm 30 éves, a pasija meg 55 és nagyon boldogok egymással. Szerintem tedd azt, ami jól esik.
2011. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Különben pedig volt olyan osztálytársam, akinek a szülei között majdnem 30 év korkülönbség van (ahoz képest mi ez a 18?), és nagyon boldogan éltek, szerelmesek voltak egymásba, gyönyörűen felnevelték a lányukat, és a férfi hozzáfiatalodott az anyukához, együtt jártak kirándulni, bulizni stb.
2011. szept. 10. 11:56
 9/28 Jó a válasza:
73%
Ha nagyon szereted őt, és nem zavar évek múltán az, hogy a gyermeked apja lehet úgy fog kinézni mint a papája, akkor szerintem tök jó páros lennétek :) Sok sikert..
2011. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Tudja bizonyitani, hogy eletmodja megvaltozott. Bizonyitja is, vagy csak beszel? Nagyon mellelepnel ha Ot, marmint ilyen nagy korkulonbsegu ferfit valasztasz. Lehet, hogy jo apa lenne, de jo ferj? Nem hiszem, nem Neked.
2011. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!