Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, közösségi...

Nincsenek barátaim, közösségi oldalon viszont több férfivel is "baráti" a viszonyom. Párom szeretné, ha lennének barátnőim, de nem jövök ki a lányokkal. Miért zavarja?

Figyelt kérdés
22/Lány vagyok. Nem is szeretnék lány barátnőket,eddig akik voltak csak kihasználtak,átvágtak,rosszindulatúak voltak. A férfiakban még nem csalódtam,kivétel ha többet akartak,de aztán a kapcsolat megszakadt...Párom azt érezteti velem,hogy kevesebb vagyok azért,mert nincs barátnőm.:S
2011. nov. 16. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

"Párom azt érezteti velem,hogy kevesebb vagyok azért,mert nincs barátnőm."


Hogy tudsz olyan emberrel együtt lenni, aki akármi miatt is azt érezteti veled, hogy kevesebb vagy?

2011. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem attól nem vagy kevesebb. Nekem sincsenek barátnőim, mert mindegyikben csalódtam, így ebből köszönöm szépen - többet nem kérek. De nem értem, hogy a párodat ez miért zavarja. Ha te jól elvagy így, hogy nincsenek barátnőid, azt neki meg kell értenie és elfogadnia.

21/L

2011. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert egyedül járok el vásárolni, nincsenek csajos estéim,bezzeg neki sok haverja meg barátja van. Most azon erőlködik,hogy én megkedveljem az ő haverjai/barátai barátnőit,akik felszínes kis libák. És ha mondom neki ki van akadva,mert hogy mondhatok ilyet,mikor rendes emberek és csak meg kéne ismerjem őket,és milyen jó programokat szervezhetnénk ...pfff:((
2011. nov. 16. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Beszélgess el erről a párodddal, mert nem korrekt, amit csinál. Én sem jövök ki túl jól lányokkal, mert messze áll tőlem a sok áskálódás, meg hiszti, amiket tapasztalataim alapján tudnak művelni, meg én is fiúsabb vagyok. A társaságom 90%-a srác, ez nagyjából mindig is így volt. A barátom ezt tudja, de nem féltékenykedik (nagy ritkán tesz 1-2 megjegyzést, de azt is akkor, amikor új haverjelölt jön a képbe, legutóbb egy újonnal megismert szaktársamra húzta kicsit a száját, de összeismertettem őket, és megkedvelték egymást eléggé :)), mert megbízik bennem. Kellenek az embernek barátok, a párodnak is meg kellene értenie, hogy ha egyszer fiúkkal jössz ki jobban, akkor fiúkkal jössz ki jobban, ez van, attól még nem csalod meg.. Nem lehet ráerőltetni az emberre a barátságot. Sok sikert! :)

23/L

2011. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a baja, hogy általa ismeretlen férfiakkal barátkozgatsz, ráadásul neten. És erre sok férfi érzékeny, nem azt mondom, hogy szükségszerű, de teljesen megértem őt. Te örülnél, ha ő vadidegen nőcskékkel csetelgetne?
2011. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akik fiúkkal jönnek ki jól, és fiúk, akiknek lány barátai vannak. Nem könnyű helyzet, ha párjuk is van, de ez van, ezt kell szeretni és megoldani.
2011. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!