Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te problémáznál azon, hogyha...

Te problémáznál azon, hogyha nem tudnál a pároddal együtt karácsonyozni?

Figyelt kérdés
Egyik kedves ismerősöm azt mondta, hogy ő régen sosem csinált problémát abból, ha nem tudott a szerelmével együtt karácsonyozni, hiszen Karácsonykor mindenki legyen a családjával. Na igen, de hiába nem vagyok még a felesége, de én úgy érzem, hogy nekem ő is a családom, ugyanúgy mint a szüleim. Sajnos a párom nem tud kettészakadni, úgyhogy vagy a családját "választja" Karácsonykor, vagy engem. Te hogy reagálnál bármelyik verziónál?
2011. dec. 5. 14:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok vele, hogy a párom az új családom, és el nem tudnám képzelni hogy nélküle legyek
2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Együtt éltek?

Menjetek ebédre az egyik családhoz,vacsira a másik családhoz!

2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Miert nem lehettek egyutt, )kulonbozo idoben) mind a ket szuloknel?
2011. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Sajnos köztes megoldás nincs. Vagy az ő családjához megy, vagy az enyémhez, ami 300 km.
2011. dec. 5. 14:54
 5/32 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, igen.
2011. dec. 5. 14:56
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony három napos. Szenteste kettesben, a másik két nap meg meglátogatjuk mindkettőnk szüleit testvéreit, bár én már a felesége vagyok. Számomra sem elfogadható, ha kijelentené, hogy Ő külön karácsonyozna a szüleivel...

Élettársi kapcsolatban is mindig ugyanígy csináltuk. Akkor megérthető ha mondjuk még tini vagy, de szerintem még akkor is össze tudtok futni, két órácskára, legalább annyi hogy puszi-ajándék. Remélem meg tudtok egyezni, nekem nagyon rosszul esne ha ezt megcsinálná.

2011. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

amíg nem vtunk házasok és albérletben laktunk suli miatt,természetes volt a külön karácsony(szenteste)

Mikor új helyre költöztünk,ahol már "valódi"közös életünket kezdtük,együtt karácsonyoztunk,mert így tudtuk megoldani,h mkettőnk szüleivel legyünk.

Barátnőmék pl. 10 éve vannak együtt,szenteste náluk még mindig külön megy,bnőmnek az az egyetlen este az évben,mikor otthon alszik...

Én a helyedben nem problémáznék rajta.

2011. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
de miért nem lesztek kettesben? vagy egyik nap itt, másik nap ott? 300 km azért nem olyan sok. mert ez így viszont nem fair ahogy írod
2011. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
az exemmel sosem töltöttük a szentestét együtt, igaz nem is laktunk együtt. aznap este ő az ő családjával volt én pedig az enyémmel.persze másnap már találkoztunk. akkor ez nem volt gond nekünk. mostani párommal már együtt lakunk és együtt is töltjük a karácsonyt, igaz az ő családjával de pusztán azért mivel külföldön élünk és a családja is, és túl nagy a távolság hogy csak pár napja hazarepüljek. na meg most már vele szeretnék lenni Ő a családom elsősorban.
2011. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
3 napos igen, de nem megoldható akkor sem, hogy itt is legyünk, meg ott is. Két embernek felnőtt vonatjegy 20 ezer FT oda-vissza majdnem, egy napért nem fizetek ki ennyi pénzt.
2011. dec. 5. 14:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!