Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párod, de mégis...

Megcsalt a párod, de mégis együtt maradtatok. Hogy élted túl? S megtudtad-e a megcsalás okát?

Figyelt kérdés

Mennyi idő telt el? Milyen szintű volt a megcsalás?

Meg tudtál-e bocsátani, s ha igen hogyan?

Kompenzáltad a fájdalmat magadban valamivel vagy nem? Ha igen, mivel?

Bosszút álltál vagy nem? Ha igen, mivel?


Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akinek van azon kívül is véleménye, hogy a megcsalást csak szakítás követhet.


2011. dec. 2. 11:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

Három éve volt, lefeküdt a lánnyal, aztán szakított velem és három hónapig jártak.

Meg tudtam bocsátani, mert nagyon szerelmes voltam.

A fájdalom szépen elmúlt, a párom igyekezett bizonyítani, hogy mellettem van és többet nem tesz ilyet.

Bosszút természetesen enm álltam, szánalmasnak tartom ez ilyen kicsinyes bosszúállásokat.

2011. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Bár engem még nem csaltak meg, (illetve így tusom, és nem derült még ki :) ) de! Ha kiderülne, én biztos, hogy hosszútávon nem tudnék vele maradni. Ismerem magam, biztosan megpróbálnám megtartani a páromat, tehát szerintem megbocsátanék neki, megpróbálnám elfelejteni, de sajnos ismerem magam. A bizalom olyan szinten megrendülne bennem, hogy már nem tudnék hinni neki. Hiába ülne a dugóban, és hiába jelezné nekem, hogy késni fog, a kisördög mindig ott lenne bennem, hogy vajon hazudik-e. Ismerem magam, nekem ez megmérgezné a kapcsolatot, és úgyis szakítás lenne a vége...Tehát én azt vallom, hogy ne tudjam meg. Ha csinálja akkor csinálja titokban. De eddig mé úgy vélem, hogy nem tette meg a párom! :) 25/N
2011. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Első bnőm engem is megcsalt pár hónap után egy menőnek hitt csávóval, de megbocsátottam neki, aztán később megint megcsalt. Aki egyszer megteszi, utána is meg fogja, hiába mondja h nem.

Amúgy nem álltam bosszút, mert azzal saját magam aláztam csak volna meg.

2011. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es: de hogy bocsátottál meg? Tényleg nem fájt? Vagy hogy rendezted el magadban? Csak őszintén! Mit éreztél, nem bizonytalanodtál el? Mi tartott mellette? Komolyan érdekel, hogy csináltad.


Kedves 2-es: tetszik, hogy így ismered magad. Bölcs hozzáállás. :-))

2011. dec. 2. 12:10
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

A legelső barátom folyamatosan csalt,és hazudott már a találkozásunk 1.napján.

Elmentem hozzá,és egy albérletben lakott,a fürdőszobában mindenből 2 volt,furcsállottam is,de gondoltam mivel 2 szoba van,biztos van egy albérlő társa.

Na aztán hamarosan kiderült h még mindig a volt párjával él együtt, mert állítólag nem tud még elköltözni.

Lenyeltem a parasztnak.

Aztán kiderült h néha még mindig van köztük szex,amit ő maga ismert be!

És csak így odabökte!Kérdeztem mit csináltál ma?

Hazamentem munka után ,hazajött Ibi,beszélgettünk,én nagyon kanos lettem,és le.zopott!

Kurv.ra fájd,de ő volt az első,és elnéztem.

Aztán jött a többi,randikra járt,társkeresőkre regisztrált,én megtettem ugyanezt,szóval szeretők lettünk,de én szerelmes voltam,ezért 2 keserves év kellett h othagyjam,de hála az égnek sikerült!

Azt hallottam ugyanilyen életet él,hazudgál,aztán mindenki otthagyja.Nem álltam bosszút,a sors elvégzi a dolgát:))

már csak undort,szánalmat érzek ha rá gondolok

lehet jönni a szokásos dologgal h hülye mér nem hagytad el

17 éves voltam,és nekem ő volt az 1.

behállózott

2011. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Érdekes, mindenki a bosszúra fókuszál a kérdésben. Engem a fájdalom része és utána az önbecsülés megtartása jobban érdekel.
2011. dec. 2. 12:12
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

undorítónak,és gyengének éreztem magam h elviseltem neki ezeket,és hagytam h folyamatosan alázzon,ha erre vagy kíváncsi


amúgy lehet tudni miért kérdezed?


Megcsalt a párod,vagy úgy gondolod megcsalt?

el akarod fogadni,csak nem tudod még hogyan tedd?

az önbecsülést sztem mindenkinél tönkrevágja

kevesebbnek érzed magad utánna

sajnos nálam is ez volt

2011. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
2-es vagyok! Ironizáltál? :) Valóban így ismerem magam, tudom magamról, hogy ha a bizalom megingott, akkor nekem a csillagos eget is lehozhatja, az már nem lesz ugyanolyan mint előtte. Írta is az egyik hozzászóló, hogy ha valaki már megmerte tenni azt, hgy belehazudott a másik szemébe, megalázta őt azzal, hogy másnál kereste a boldogságot stb. akkor én is egyet értek azzal, hogy az az illető máskor is megfogja tenni. Nálam ez ugyan olyan mint a megverés. Ha egy férfi egyszer már volt olyan gyenge jellem, hogy úgy akart kikerülni egy vitából, hogy üt, akkor az máskor is megfogja tenni. Bár engem még sosem ütött meg férfi, de itt is érzem azt, hogy először és utoljára ütött volna meg engem...
2011. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 1-es: de hogy bocsátottál meg? Tényleg nem fájt? Vagy hogy rendezted el magadban? Csak őszintén! Mit éreztél, nem bizonytalanodtál el? Mi tartott mellette? Komolyan érdekel, hogy csináltad.


Első vagyok. Úgy bocsátottam meg, hogy szerelmes voltam. És a szerelem felülírt mindent. Külön voltunk három hónapot, és azt hittem, belehalok. Sokkal jobban fájt az, hogy nincs velem, mint az, hogy megcsalt. Így "könnyű" megvocsátani. Úgy éreztem, inkább csaljon meg százszor is, csak legyen ott mellettem.

Persze ehhez kell az, hogy valóban nagyon, talán már kissé lányregénybe illően szerelmes voltam. A szerelem pedig átsegít ezeken a dolgokon. Egy szerelmes ember megbocsát, mert a szerelmet fontosabbnak érzi.


Egyébként utána még egy darabig nem annyira bíztam benne, de látszott rajta, hogy tényleg sajnálja és azóta egyszer sem adott okot a féltékenykedésre. Persze, eleinte ha tíz percet késett, már frászban voltam, hogy ugye nem csal meg, de aztán a frász csökkent és már teljesen elmúlt.

2011. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Pömszike válasza:
59%
Jók a kérdések...Az én páromnál többször akadtam olyan dolgokra amik arra utaltak h van valaki más..hol egy levél, hol sms...de vele vagyok a mai napig! van egy 1 éves kisfiunk akit nagyon szeretek..talán ő tart bennem mindent! Sokan mondták nekem hogy lépjek mert a párom nem őszinte és megcsal...Gondoltam én hogy ááá dehogy! Tegnap nőgyógynál voltam és 5 hetes terhes vagyok:D:D aminek nagyon örültem..de..hazajöttem és egy pár óra mulva találtam egy levelet amiben egy csajnak leírja mennyire bánja a dolgokat és h mennire kötődik még hozzá a párom!!! fogalmam sincs mit tehetnék én sem....:(:(:(
2011. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!