Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a nőknek van gondjuk az...

Csak a nőknek van gondjuk az anyósukkal? Mi az oka?

Figyelt kérdés
10-ből 10 kérdést nő tesz fel, hogy problémája van az anyósával és ráadásul sok az ilyen kérdés is.
2011. dec. 5. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak nem panaszkodnak, maximum egymás között. Az én férjem iés az anyukám között is nagyon feszült a viszony, mégsem tudom elképzelni, hogy erről kérdést írjon ki... :)
2011. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Csatlakozom az első válaszolóhoz... A pasik szerintem lerendezik magukban, nem filozofálnak annyit, mint a nők, hogy azon rágódjanak, hogy miért nem jó a viszony.


De az anyós viccek pl. a feleségek anyjairól szólnak, szóval tuti nem nő találta ki őket... :)

2011. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem lep meg ez.

Tudom, hogy nem csak a nőknek vannak ilyen jellegű problémái, hanem a férfiaknak is.


Azon viszont jókat derülök, amikor leírják mennyire rengeteget csinálnak otthon háztartásbeliként, de egész nap folyamatosan beszólt a válaszolóknak, akik nem értettek egyet :D

Ez nem ritka itt.

2011. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor az anya és a feleség is vetélytársat lát egymásban.

Hiszen ugyanazt a férfit szeretik.

Ráadásul a női társadalom a pszihológiai hadviselés fellegvára.

Állítólag a kommunikáció és a taktikázás mind női találmány!

2011. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem!

A nőknek nem csak az anyósukkal,

hanem többnyire mindennel bajuk van!!


Legtöbbször még saját magukkal is.

Csak szeretik másra fogni, a saját hibáikat!

2011. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
nem volt még anyósom, de volt olyan barátom akinek több nevelő anyja volt és még a szülőanyját is ismertem. mindegyikkel jóban voltam nagyon, és még az egyikkel most is tartom a kapcsolatot bőven szakítás után.
2011. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetően a nők többet veszekszenek,irigyebbek,kétszínűbbek és gonoszabbak!Én is nő vagyok,de ez a véleményem!
2011. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kivétel erősíti a szabályt:) Nálunk épp fordítva van. A párom nem nagyon jön ki anyukámmal...
2011. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nők tudják elvenni anyuka pici fiát, férfiak nem (normális esetben :DDD). A fiús anyukák félnek attól, hogy elveszítik a fiukat, és emiatt van a sok áskálódás a meny ellen. Higgyétek el, az esetek túlnyomó többségében az anyós az, aki elkezdi a konfliktusok gerjesztését. A menyek csak beleunnak egy idő után...
2011. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
4.válaszolóval tudok legjobban egyetérteni. A nők sokkal irigyebbek egymásra. Az anyósok általában jobban tudják (vagy legalábbis hiszik, tisztelet a kivételnek!) az élet dolgait és ezáltal feljogosítva érzik magukat, hogy irányítsák az új pár életét. Otthon megszokták, hogy többnyire ők irányítanak, nem az apa. A menyek pedig (ez a legtöbb nőre igaz akkor is, ha nem anyós, meny) nem értékelik, ha más "jobbat mond, jobbat tesz" mint ők. Itt már meg is van a konfliktusforrás. Egy férfi nem lelkizik ennyit, nem tud féltékeny lenni az anyósára. Persze ettől függetlenül létezik férj-anyós ellenszenv is, mert azt senki nem viseli el hosszú távon, ha beleszólnak az életébe. Maximum a férfiak nem foglalkoznak vele annyit, de legalábbis nem kürtölik világgá.
2011. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!