Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a nőknek van gondjuk az...

Csak a nőknek van gondjuk az anyósukkal? Mi az oka?

Figyelt kérdés
10-ből 10 kérdést nő tesz fel, hogy problémája van az anyósával és ráadásul sok az ilyen kérdés is.
2011. dec. 5. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Két dudás egy csárdában effekt. Az én feleségem jól kijön anyámmal, hosszútávon is, sőt azt utálom, mikor a két nőszemély "összefog ellenem" :)
2011. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

Egy nő, alapból felismeri az "ősellenséget" az anyósban.

Eleve tudja, hogy itt nem használnak a szokásos női praktikák, ármánykodások és trükkök, hiszen az anyós is nőnemű, ismeri ezeket, és hasonló a fegyvertára.


-Először egy nő leválasztja a pasijáról a barátnőjét/barátnőit.

-Azután elpiszkálja a pasijától a barátait, munkatársait.

-Amikor viszont megpróbálja a szüleitől is eltávolítani, na akkor lép be a képbe az anyós,

és azt mondja a kis akaratos menyjelöltnek, hogy NYET !!

...és ekkor elkezdődik az állóháború.

2011. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ez, mert a nőknek van ilyen fészekrakó ösztöne, amibe az anyósok előszeretettel magyaráznak bele kérés nélkül. Pl azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy férfi anyósa kioktatná a menedzser vőjét a szakma fortéjairól, vagy bírálná az elvégzett munka minőségét, főleg úgy, hogy más területen dolgozik.

Az én anyósom is ilyen mindenttudó fajta, aztán persze csodálkozik, hogy olyan vagyok vele amilyen.

2011. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!