Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről vennéd észre ha a párod...

Miről vennéd észre ha a párod megcsalt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 11:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Ilyent hogyan lehetne észrevenni?Bizonyíték nélkül képzelegni az a legrosszabb!
2011. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs. Lehet, hogy sehonnan.
2011. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit piperkőcebb lenne, értsd. a hétköznapokban néha nem érdekli hogyan áll a haja,, akkor biztos minden nap belőné a frizut. Elkalandoznának a gondolatai, kevésbé érdekelnék a hétköznapi problémák, engedékenyebb lenne (magyarul nem érdekelné mit csinálok és hogyan) tőlem kérdezné meg, hogy szerintem ő milyen pasi stb. :-)
2011. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
érdekes amikor fel tesz valaki egy ilyen kérdést akkor mindig egyből a pasik kerülnek terítékre és mintha nők nem tennének ilyet....úgy értem ha megcsalásról van szó akkor mindig egyből mindenki férfire gondol...a nők akkor ezek szerint nem csalnak?:)
2011. dec. 6. 11:57
 5/33 anonim ***** válasza:
A nők érzékenyebbek a jelekre!
2011. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Egy férfi egyszer azt mondta nekem, hogy mindig a nő dönt ezen e téren. Elgondolkodtam és igazat kell, hogy adjak neki.


Viszont azon elgondolkodom, hogy aki konkrét választ adott a kérdésedre az mire alapozik?

2011. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Kevesebbet szeretkezünk, megváltozott öltözési/viselkedési szokások, kevesebbet beszélgetünk ha mégis akkor veszekedés van belőle. Nekem ezek a jelek voltak már bizonyítékok. :(


29/F

2011. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
12:00 biztos rám gondoltál, mert én adtam konkrét választ. Arra alapozom, hogy 13 éve vagyok együtt a férjemmel, nincs olyan dolog amit nem beszélnénk meg és a legfontosabb, hogy ismerjük egymás minden rezdülését. Nagyon sokat beszélgetünk, este tv nézés helyett is órákig beszélgetünk, ismerem őt, ilyen egyszerű. Én inkább azon szoktam csodálkozni amik itt a gyk-n elhangzanak, hogy mennyi mindent nem beszélnek meg egymással a házastársak, inkább itt teszik fel a kérdést, ahelyett, hogy a párjuktól kérdeznék. Mintha csak együtt laknának, de egy világ választja el őket egymástól. A másik, hogy miért a férfiak kerülnek terítékre? Mert a nőket biztos jobban foglalkoztatja ez a téma és több nő klikkel erre a kérdésre, mint férfi. A férfiak ilyenen nem agyalnak, ők csak akkor foglalkoznak ezzel, ha már tényleg ég a ház.
2011. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

- indokolatlan ajándékok (pl. virág is, ha nem szokott virágot venni)

- hirtelen féltékenykedés (részéről)

- nincs szex (vagy kevesebb, rosszabb)

- hirtelen megváltoznak a szokásai vagy új szokásokat vesz fel (öltözködéstől kezdve bármi, pl. hazajön és azonnal beugrik a kádba, hogy lemossa az illatokat)

- gyakrabban csörög a telefonja vagy jön sms - ha előtted nem veszi fel, gyanús, ha állandóan sms-ezget, az is (de soha nem néznék bele a mobiljába!)

- tárgyi bizonyítékok (de ehhez elég hülyének kell lennie...), pl. hajszálak, női parfümillat, nála maradt dolgok stb.

2011. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
12,08-as, megkérdezhetem, miről tudtok minden nap órákat beszélgetni? Mi csak 4 éve vagyunk együtt, és mi is szoktunk beszélgetni, de napi több órányi témát már nem találunk. Nem tudom, ez jó vagy rossz, de őszintén érdekelne, milyen témáitok vannak. Mi még azt is megbeszéljük minden, ki mit ebédelt, mégis - a hozzászólásod után - kevésnek érzem.
2011. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!