Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim megcsalt az anyámmal!...

A pasim megcsalt az anyámmal! Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

nagyon felzaklatott a látvány mivel az anyukámmal is nagyon jó volt a kapcsolatunk, a párommal pedig 4 éve együtt vagyunk (több mint 2 évet éltem vele)

a páromat azonnal kidobtam a házból, anyukámat dühből hasba rúgtam.

Nagyon elkeseredtem, nem látok a dühtől, mitévő legyek?


2011. nov. 27. 00:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Szegeny te :(

En biztosan kizarnam mindkettojuket az eletembol.

Ismertem egy sracot, aki egy nala 2 evvel fiatalabb csajjal jott ossze, alig 3-4 het utan anyuci kozolte a sraccal, hogy barmikor szivesen van latva, de nem a csaj baratjakent, hanem a sajat agyaban. Szuletett egy gyerek is abbol a kapcsolatbol, osszehazasodtak, de hamarosan el is valtak. Gondold el mit erezhet az a lany, amikor a kisoccse megkerdezi tole, hogy anya es apa hogy ismerkedtek meg. Ez egyszeruen borzaszto, hogy nemelyik "anya" (idiota k*rva) mire nem kepes egy par numeraert.

2011. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Manócska'90 ***** válasza:
45%

Inkább milyen anya az ilyen... Bár szerintem az a hasba rúgás kicsit erős volt. De tudom, hogy hirtelen felindulásból, reflexből tetted, nem is gondolkoztál, mert nem is tudtál.


Egyébként durva sztori. Pasi már kihajítva, nagyon helyes, anyát meg többet nem látogatni, telefont nem felvenni, hagyjátok egymást békén. Talán idővel ha el nem is felejted, de túllépsz rajta. Ha úgy érzed, hogy képes vagy normálisan viselkedni az anyukáddal, akkor majd megkeresed, addig meg ne foglalkozz azzal, hogy ő mennyire sajnálja és ne haragudj, ő szeret Téged - mert most Téged árultak el, ráadásul duplán és két olyan ember tette ezt, akik nagyon fontosak (voltak) az életedben.

2011. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
És mellé milyen ember az anyád???
2011. nov. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Akasztani való mind a kettő.
2011. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Nemár! Ez komoly?
2011. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Velem valami hasonló történt. Anyukáméknál szilvesztereztünk, ott is aludtunk. A vőlegényem a 17 éves húgom ágyában kötött ki. Olyan durván derült, ki, hogy nem is részletezném.

Én teleraktam a telefonomat a leghörgősebb metálzenével, kimentem egy erdőbe és ordítottam míg be majdnem megfulladtam. Utána hazamentem, ástam egy gödröt, nekiálltam fát hasogatni, és összeraktam a vőlegényem cuccait.

Fel is akartam gyújtani.

2011. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, anyukámat nem erőből "rúgtam hasba" inkább mintha odébb löktem volna, a mai napig nem értem miért tettem mert a légynek sem ártanék.

Anyukám nem volt ilyen, sőt egy nagyon jó ember volt, a lakás amiben élünk apukám nevén volt (ő 8 éve meghalt, rám íratta az egészet, anyuval nem voltak összeházasodva de mindig nagyon szerették egymást)

Adtam anyunak 3 napot, hogy keressen magának albérletet mert itt nem maradhat tovább

2011. nov. 27. 10:49
 8/30 zokniszörny ***** válasza:
79%
Az ilyen ember undorító! De a pasid is! Jól tetted, hogy kiteszed mindkettejüket, mint macskát sz*rni. Megáll az eszem, hogy mik vannak...
2011. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
És anyukád mivel indokolta? Mit mondott, miért? Azt szerettem volna kérdezni, hogy ez biztos-e? Nem lehet, hogy félreértettél valamit?
2011. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

10:32


...és a hugi mit mondott??


Avagy csak a pasi a hibás mindig, sohasem a csábító??

(Ez a kérdezőre is vonatkozik.)

2011. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!